Žinios. JAV administracija paskelbė sankcijas Rusijos pareigūnams dėl Aleksejaus Navalno apnuodijimo

2020 m. ketvirtąjį ketvirtį darbo užmokestis popieriuje augo nuo 1 302 eurų (825 eurai į rankas) iki 1467 eurų (935 eurų į rankas). Labiausiai augo ikimokyklinio ugdymo mokytojų atlyginimai, kurie padidėjo nuo 1 012 iki 1 369 eurų popieriuje, rodo „Sodros“ duomenys.

Baltarusijos tyrimų komitetas skelbia opozicijos lyderės Sviatlanos Cichanouskajos paiešką ir prašys jos ekstradicijos.

Norint išspręsti vieną ar kitą klausimą tampa populiaru kurti peticijas ir rinkti parašus. Tačiau, ekspertų vertinimu, retas pasirašantis žino, kokie reikalavimai peticijai keliami, kad ji būtų priimta svarstyti.

Kretingos rajone tebeieškoma, iš kur Salantuose į tvenkinį pateko teršalai.

Į Baltijos šalių rinką patenkanti Astravo jėgainės elektra kelia riziką strateginiam sinchronizacijos su Vakarų Europos tinklais projektui, sako premjerė Ingrida Šimonytė.

Jungtinės Valstijos paskelbė sankcijų Rusijos pareigūnams ir verslo subjektams dėl Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno apnuodijimo.

Austrijoje, kad gyventojų testavimas būtų tikrai masinis, vaistinėse nemokamai dalijami greitieji testai.

Europos Sąjungai šią savaitę patvirtinus sankcijas keliems Rusijos pareigūnams, susijusiems su opozicionieriaus Aleksejaus Navalno įkalinimu

Ukraina buvo priversta iš Lenkijos atšaukti du diplomatus, kurie buvo sulaikyti pasienyje, kai bandė į Lenkiją įvežti 16 kilogramų aukso ir 90 tūkstančių pakelių cigarečių.

Europos transliuotojų sąjunga paskelbė planą, kaip šių metų gegužę planuojama rengti „Eurovizijos“ dainų konkursą. Nyderlanduose, Roterdame Eurovizija vyks gegužės 18-22 dienomis, dalyviai gyvai koncertuos Roterdamo arenos scenoje.

Ved. Ignas Andriukevičius.