Žinios. Paskelbtas „Eurovizijos“ planas: atlikėjai Roterdame koncertuos gyvai

Sostinės mokykloje per savaitę kontaktinio ugdymo nenustačius nė vieno užsikrėtusiojo COVID-19, premjerė sako, kad norint atnaujinti kontaktinį ugdymą kitose mokyklose dar reikia laiko.

Per paskutinį praėjusių metų ketvirtį atlygiai augo, nepaisant karantino ir pandeminės situacijos.

Į Baltijos šalių rinką patenkanti Astravo jėgainės elektra kelia riziką strateginiam sinchronizacijos su Vakarų Europos tinklais projektui, sako premjerė Ingrida Šimonytė.

Užsienio reikalų ministras ir konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis sako, kad klausimas dėl Stambulo konvencijos yra jautrus, tačiau, jo žodžiais, nerimą kelia asmeniškumai, kartais peraugantys ir į grasinimus.

Kretingos rajone tebeieškoma, iš kur Salantuose į tvenkinį pateko teršalai.

Skiepytiems Lauksargių globos namų gyventojams susiformavo imuninis atsakas į koronavirusą, rodo antikūnų tyrimų rezultatai.

Amerikos žiniasklaida pranešė, kad prezidento Joe Bideno administracija rengiasi skelbti sankcijas Rusijai dėl Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno apnuodijimo ir įkalinimo.

Ukraina buvo priversta iš Lenkijos atšaukti du diplomatus, kurie buvo sulaikyti pasienyje, kai bandė į Lenkiją įvežti 16 kilogramų aukso ir 90 tūkstančių pakelių cigarečių.

Europos transliuotojų sąjunga paskelbė planą, kaip šių metų gegužę planuojama rengti „Eurovizijos“ dainų konkursą. Nyderlanduose, Roterdame Eurovizija vyks gegužės 18-22 dienomis, dalyviai gyvai koncertuos Roterdamo arenos scenoje.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau