Žinios. Minsko režimas inicijuoja Cichanouskajos ekstradiciją

Sostinės mokykloje per savaitę kontaktinio ugdymo nenustačius nė vieno užsikrėtusiojo COVID-19, premjerė sako, kad norint atnaujinti kontaktinį ugdymą kitose mokyklose dar reikia laiko.

Per paskutinį praėjusių metų ketvirtį atlygiai augo, nepaisant karantino ir pandeminės situacijos.

Baltarusijos tyrimų komitetas skelbia opozicijos lyderės Sviatlanos Cichanouskajos paiešką ir prašys jos ekstradicijos.

Kretingos rajone tebeieškoma, iš kur Salantuose į tvenkinį pateko teršalai.

Į Baltijos šalių rinką patenkanti Astravo jėgainės elektra kelia riziką strateginiam sinchronizacijos su Vakarų Europos tinklais projektui, sako premjerė Ingrida Šimonytė.

Amerikos žiniasklaida pranešė, kad prezidento Joe Bideno administracija rengiasi skelbti sankcijas Rusijai dėl Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno apnuodijimo ir įkalinimo.

Europos Sąjungai šią savaitę patvirtinus sankcijas keliems Rusijos pareigūnams, susijusiems su opozicionieriaus Aleksejaus Navalno įkalinimu

Ukraina buvo priversta iš Lenkijos atšaukti du diplomatus, kurie buvo sulaikyti pasienyje, kai bandė į Lenkiją įvežti 16 kilogramų aukso ir 90 tūkstančių pakelių cigarečių.

Metai iš metų ūkininkai, mokslininkai ir valdžia kalba apie būtinybę tvarkyti melioracijos sistemą ir įrengti reguliuojamą drenažą, tačiau kol kas dažniausiai tik remontuojamos ir rekonstruojamos senos sistemos.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau