Žinios. Karantinas neigiamai paveikė ne visų kišenes: labiausiai algos augo švietimo ir sveikatos priežiūros specialistams

Praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 426 koronaviruso atvejai. Nuo COVID-19 mirė dar 7 žmonės. Pastarųjų dviejų savaičių sergamumo koronavirusine infekcija rodiklis 100 tūkst. gyventojų siekia 249 ir penkias dešimtąsias atvejo.

Skiepytiems Lauksargių globos namų gyventojams susiformavo imuninis atsakas į koronavirusą, rodo antikūnų tyrimų rezultatai.

Per paskutinį praėjusių metų ketvirtį atlygiai augo, nepaisant karantino ir pandeminės situacijos.

Kretingos rajone tebeieškoma, iš kur Salantuose į tvenkinį pateko teršalai.

Į Baltijos šalių rinką patenkanti Astravo jėgainės elektra kelia riziką strateginiam sinchronizacijos su Vakarų Europos tinklais projektui, sako premjerė Ingrida Šimonytė.

Amerikos žiniasklaida pranešė, kad prezidento Joe Bideno administracija rengiasi skelbti sankcijas Rusijai dėl Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno apnuodijimo ir įkalinimo.

Ukraina buvo priversta iš Lenkijos atšaukti du diplomatus, kurie buvo sulaikyti pasienyje, kai bandė į Lenkiją įvežti 16 kilogramų aukso ir 90 tūkstančių pakelių cigarečių.

Metai iš metų ūkininkai, mokslininkai ir valdžia kalba apie būtinybę tvarkyti melioracijos sistemą ir įrengti reguliuojamą drenažą, tačiau kol kas dažniausiai tik remontuojamos ir rekonstruojamos senos sistemos.

Europos transliuotojų sąjunga paskelbė planą, kaip šių metų gegužę planuojama rengti „Eurovizijos“ dainų konkursą. Nyderlanduose, Roterdame Eurovizija vyks gegužės 18-22 dienomis, dalyviai gyvai koncertuos Roterdamo arenos scenoje

Siekdama sumažinti anglies dioksido kiekius, Prancūzijos įmonė nusprendė krovinius per Atlantą plukdyti burlaiviais.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau