Žinios. Centro dešinės koaliciją buriančios partijos šiandien ketina pasirašyti valdančiosios koalicijos sutartį

Centro dešinės koaliciją buriančios partijos šiandien ketina pasirašyti valdančiosios koalicijos sutartį. Joje kaip svarbiausi būsimi įsipareigojimai nurodomi nacionalinis susitarimas dėl švietimo, proveržio siekis ekonomikoje, socialiai pažeidžiamų visuomenės grupių įgalinimas bei sveikatos paslaugų kokybės ir prieinamumo užtikrinimas.

Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas vis dar nepripažįsta Joe Bideno pergalės prezidento rinkimuose. Trumpas pagrįstų įrodymų nepateikė, bet tikina, kad rinkimai suklastoti, ir šią savaitę žada tęsti bylinėjimosi maratoną.

Tbilisyje į protestą dėl parlamento rinkimų susirinkusius opozicijos šalininkus pareigūnai išvaikė vandens patrankomis. Iš pradžių tūkstantinis protestas prie parlamento buvo taikus, tačiau miniai pajudėjus link Centrinės rinkimų komisijos, keletas protestuotojų mėgino prasiveržti prie įėjimo į pastatą.

Panevėžiečių šeima siekia keisti visuomenės požiūrį į senelių globos namus – buvusią kaimo mokyklą jie pavertė moderniais namais senjorams. Čia sudarytos sąlygos gyventi ne pagal nustatytą dienotvarkę, o planuotis ją savarankiškai.

Orai.

Ved. Simona Vasiliauskaitė.