Žinios. Seime – valdančiųjų partijų Koalicinės tarybos posėdis: vertins LLRA-KŠS pasisakymus dėl Baltarusijos

Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrai šiandien neformaliame susitikime Berlyne aptars sankcijas Baltarusijai. Saugumo pajėgos vakare išvaikė taikiai Minske besirinkusius žmones, Baltarusijos sostinėje naktį išjungtas mobilusis internetas.

Seime posėdžiaus valdančiųjų partijų Koalicinė taryba. Posėdis šaukiamas socialdemokratų darbo partijos iniciatyva po lenkų rinkimų akcijos – krikščioniškų šeimų sąjungos nario Zbignevo Jedinskio ir partijos pirmininko Valdemaro Tomaševskio pasisakymų, pateisinančių Aliaksandro Lukašenkos režimo brutalius veiksmus prieš taikius protestuotojus ir rinkimų rezultatų klastojimą.

Europos Sąjungos prekybos komisaras Philas Hoganas paskelbė, kad traukiasi iš pareigų. Jis buvo kritikuojamas už tai, kad lankydamasis Airijoje galbūt pažeidė dėl koronaviruso taikomus apribojimus.

Kaip KGB dorojosi su žmonėmis, kurie kritikavo sovietinę sistemą, Lietuvos ypatingasis archyvas atskleidžia virtualioje parodoje, skirtoje poetui, filosofui, chemijos mokslų daktarui Mindaugui Tomoniui.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.