Seime posėdžiaus valdančiųjų partijų Koalicinė taryba. Posėdis šaukiamas socialdemokratų darbo partijos iniciatyva po lenkų rinkimų akcijos – krikščioniškų šeimų sąjungos nario Zbignevo Jedinskio ir partijos pirmininko Valdemaro Tomaševskio pasisakymų, pateisinančių Aliaksandro Lukašenkos režimo brutalius veiksmus prieš taikius protestuotojus ir rinkimų rezultatų klastojimą.
Dėl rinkimų klastojimo ir smurto prieš protestuotojus, užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius su Europos Sąjungos šalių kolegomis Berlyne aptars padėtį Baltarusijoje ir planuojamas sankcijas Minsko režimui.
Nakvynė po atviru dangumi, kregždutės lizde ar traukinio vagone – trečius metus poilsiautojus priimantis Palangos kempingas stengiasi nustebinti. O pastangas svečiai įvertina – šiemet sulaukta trigubai daugiau poilsiautojų nei pernai.
92-ejų vietnamietis beveik aštuonis dešimtmečius nekirpo, nešukavo ir neplovė plaukų. Todėl dabar turi penkių metrų ilgio dredą, kurį nešioja susuktą ant galvos. Tamsūs pačiame gale ir vis pilkesni, o galiausiai visai balti – plaukuose atsispindi beveik visas vyro gyvenimas.
Orai. Sportas.
Ved. Ignas Andriukevičius.
Kitos nuorodos: