Žinios. ES užsienio reikalų ministrai šiandien neformaliame susitikime Berlyne aptars sankcijas Baltarusijai

Seimo rinkimuose dalyvaujančios partijos burtų keliu išsiaiškins savo numerį rinkimuose – juo partija bus pažymėta balsalapyje. Bus traukiama 17 numerių – tiek partijų dalyvauja rinkimuose daugiamandatėse apygardose.

Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrai šiandien neformaliame susitikime Berlyne aptars sankcijas Baltarusijai. Saugumo pajėgos vakare išvaikė taikiai Minske besirinkusius žmones, Baltarusijos sostinėje naktį išjungtas mobilusis internetas.

Europos Sąjungos prekybos komisaras Philas Hoganas paskelbė, kad traukiasi iš pareigų. Jis buvo kritikuojamas už tai, kad lankydamasis Airijoje galbūt pažeidė dėl koronaviruso taikomus apribojimus.

Į Viskonsino Kenošos miestą neramumams malšinti siunčiamos federalinės pajėgos. Protestai Jungtinių Valstijų mieste kilo policijai ne vieną kartą šovus ir sunkiai sužeidus 29-erių juodaodį Jacobą Blake`ą – viską stebint jo vaikams.

Šiandien sostinėje, savivaldybėms bus perduoti 25 nauji geltonieji autobusai, vienas iš jų iškeliaus Baltarusijos lietuviškos Rimdžiūnų mokyklos mokinius.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau