Žinios. Pietų Korėją merkia musoniniai lietūs – šalyje lyja jau 44 dienas

LRT TELEVIZIJA

2020.08.07 08:08

Į darbą dienai grįžtantis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga su epidemiologais aptars tolimesnius veiksmus suvaldant koronaviruso plitimą. Ministras taip pat ketina patvirtinti paveiktų šalių sąrašą, į kurį turėtų būti įtraukta ir Lenkija.

Beiruto pareigūnai ieško atsakingų asmenų dėl miestą nuniokojusių sprogimų. Skelbiama, kad sulaikyta 16 žmonių, dirbusių uoste, kuriame sprogo sandėlyje laikytas amonio nitratas. Vyriausybė tyrimų komisijos rezultatų reikalauja jau po keturių dienų.

Vokietijai po beveik trijų mėnesių pertraukos užregistravus daugiau nei tūkstantį COVID-19 atvejų, Berlynas stiprina kovą su koronavirusu. Nuo šeštadienio, visi atvykę iš šalių, priskiriamų koronaviruso rizikos zonai, privalės pasidaryti COVID-19 testą.

Pietų Korėją merkia musoniniai lietūs. Tai ilgiausias liūčių sezonas per pastaruosius septynerius metus. Šalyje lyja daugiau nei mėnesį – jau 44 dienas.

Vilniaus miesto teatras „Meno ir mokslo laboratorija“ sugalvojo garso vaidinimą ir siūlo apsilankyti viename sostinės senamiesčio kieme. Kūrėjai pasirinko audiogido formą. Tačiau tai nebus įprastas pasivaikščiojimas, kokie būna muziejuose.

Orai.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau