Žinios. Patvirtinti 24 nauji koronaviruso atvejai: vienas iš jų – naktinio klubo darbuotojui

Patvirtinti 24 nauji koronaviruso infekcijos atvejai. Du įvežtiniai iš Ukrainos ir Filipinų.

Mokslo metų pradžia bendrojo ugdymo ir profesinėse mokyklose prasidės rugsėjo 1 d., tačiau bus keliami didesni saugumo reikalavimai. Tuo metu aukštųjų mokyklų pirmo kurso studentams mokslo metus dėl vėliau vykusios brandos egzaminų sesijos Švietimo ministerija rekomenduoja pradėti vėliau – nuo rugsėjo vidurio.

Prezidentas Gitanas Nausėda dar kartą paragino sveikatos apsaugos ministrą Aurelijų Verygą greičiau grįžti į darbą ir pateikti atsakymus dėl FNTT tyrimo dėl 6 mln. eurų vertės greitųjų koronaviruso testų pirkimo, kuriame įtarimai piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi bei įgaliojimų viršijimu pareikšti besitraukiančiai viceministrei Linai Jaruševičienei.

Po pražūtingo sprogimo Libano sostinėje, išreikšti paramos į Beirutą atvyko Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas. Libano prezidentas pažadėjo, kad šalies pareigūnai ras ir nubaus atsakingus asmenis, dėl kurių aplaidumo užvakar sostinėje nugriaudėjęs milžiniškas sprogimas nusinešė mažiausiai 137 gyvybes, sužeidė daugiau kaip 5 tūkst. žmonių.

LRT Tyrimų skyriaus surinkti duomenys rodo, kad susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius ir jo atstovaujama partija galėjo būti minima ir garsiojoje Trakų politinės korupcijos byloje. Pareigūnai tada neišsiaiškino, su kokiais „lenkais“ kyšius dalijosi nuteisti politikai.

Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda prisiekė antrajai kadencijai. Savo kalboje Duda pabrėžė norintis būtų visų lenkų prezidentu – rūpintis visais šalies piliečiais ir jų problemomis.

Japonijoje, Hirošimos mieste, paminėtos 75-osios miesto branduolinio bombardavimo metinės.

Sportas. Orai.

Ved. Marijus Žiedas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau