Žinios. Į darbą dienai sugrįžta Aurelijus Veryga

Į darbą dienai grįžtantis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga su epidemiologais aptars tolimesnius veiksmus suvaldant koronaviruso plitimą. Ministras taip pat ketina patvirtinti paveiktų šalių sąrašą, į kurį turėtų būti įtraukta ir Lenkija.

Minsko valdžiai uždraudus opozicijos kandidatės Svetlanos Cichanouskajos mitingą, jos šalininkai susirinko į sostinėje vykusį koncertą.

Naujam oro uostui vieta dar neparinkta, tačiau Kaišiadorių savivaldybės vadovai viliasi, kad jis bus jų rajone. Užmojai tam skirti beveik 2 tūkst. hektarų papiktino Kaišiadorių ūkininkus, jie apskundė savivaldybę.

Niujorko generalinė prokurorė dėl 18 pažeidimų iškėlė ieškinį Nacionalinei šaulių asociacijai. Jos lyderiai kaltinami organizacijos lėšų švaistymu.

Singapūro mokslininkai sukūrė dirbtinę odą, galinčią atpažinti paviršiaus struktūrą. Kol kas išradimas išbandomas tik laboratorijoje, tačiau tikimasi, kad netrukus dirbtine oda bus galima padengti protezus ir taip galūnių netekusiems žmonėms sugrąžinti lytėjimo pojūtį.

Orai. Sportas.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau