Panorama. Virtualiame koncerte pasaulio įžymybės ragina remti vakcinos nuo COVID-19 kūrimą (su vertimu į gestų k.)

Valdantieji siūlo dar vienas karantino išmokas. Seimui liko vienas balsavimas, kad pinigai būti skiriami smulkiems ūkininkams, kurie per karantiną nukentėjo, bet negavo jokių piniginių kompensacijų, nors kitiems savarankiškai dirbantiems žmonėms jos yra.

Artėjant Seimo rinkimams, partijos tvirtina ir pristato kandidatų sąrašus bei rinkimų programas. Šiandien suvažiavimus ir tarybos posėdžius surengė socialdarbiečiai, Liberalų sąjūdis ir Darbo partija.

Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 5 nauji COVID-19 atvejai – 4 Vilniaus mieste, vienas Kėdainiuose. Du iš naujų koronaviruso atvejų įvežtiniai – susirgę žmonės į Lietuvą atvyko iš Jungtinių Valstijų.

Koronaviruso atvejų šuolis Teksase ir Floridoje kelia nerimą, kad valstijos per anksti sušvelnino karantiną.

Šį vakarą virtualiame koncerte pasaulio įžymybės ragina paremti vakcinos nuo koronaviruso infekcijos kūrimą.

Nors Estijos ekonomikai šiemet prognozuojamas toks pats smukimas kaip ir Lietuvos – apie 10 procentų, nedarbas, buvęs mažiausias Baltijos šalyse, pagal prognozes Estijoje išaugti gali labiausiai.

Dienraštis „The New York Times“ paskelbė Jungtinių Valstijų žvalgybos išvadas, kad Rusijos agentai Afganistane su Talibanu susijusiems kovotojams mokėjo premijas už nužudytus Jungtinių Valstijų vadovaujamos koalicijos karius.

Airijos centro dešiniosios partijos „Fianna Fail“ lyderis Michealas Martinas šeštadienį buvo išrinktas naujuoju šalies premjeru per parlamento ypatingąjį posėdį ir perėmė postą iš lig šiol vyriausybei vadovavusio Leo Varadkaro.

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad Lietuvoje trūksta inovacijų proveržio.

Vilniaus Senamiestyje – vandalizmo išpuoliai – išniekinti du garsių žydų istorinių asmenybių paminklai.

Tvanką pavakare pakeitė škvalas. Iš pietvakarių Lietuvą pasiekė lietus su perkūnija.

Ved. Eglė Bučelytė.

Su vertimu į gestų kalbą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau