Stilius. Elegantiškojo stiklo dirbtuvės, skyrybų ir šeimos prieglobsčio slenkstis bei Alano Dzeranovo ryžto ir valios kokteilis (su vertimu į gestų k.)

Stiklo autoriai – taip galima pavadinti Indrę ir Remigijų Kriukus. Menininkai iš stiklo kuria tikrus šedevrus, kurie jau pažįstami plačiai tarptautinei rinkai. Kodėl, anot kūrėjų, stiklo mokyklos lygis Lietuvoje nėra aukštas?

Laidos „Stilius“ pašnekovas – atlikėjas Justinas Lapatinskas. Vos pradėjus filmuoti, vyras ima samprotauti: „Reikia turėti tokią duobę, kuri po savimi turi ir garažą, o atsikėlus nuo tos duobės suprasti, jog klaidas, kurias padarei vakar, gali ištaisyti tik rytojus.“ Apie duobę J. Lapatinskas užsimena ne be reikalo: štai praėję metai, buvę kupini išbandymų ir sunkumų, prilygo pačiai tikriausiai duobei. Atlikėjas išgyveno senelės netektį, o sveikatos pablogėjimas privertė sustabdyti koncertinę veiklą. Kaip išbristi iš, regis, nesibaigiančių bėdų ir kaip neįkliūti į alkoholio liūną, kai šis traukte traukia?

LRT PLIUS laidos „Į sveikatą!“ vedėjas Alanas Dzeranovas teigia: „Man kiekvieną dieną tenka „lipti per save“ ir negalvoti apie nekomfortą“. Kad ir koks oras bebūtų, A. Dzeranovas, drauge su žmona Agne, kasdien mėgaujasi šalto ežero malonumais, o išbridę jaučiasi tikri nugalėtojai. Tiesa, kaukazietiškų šaknų turintis sportininkas prisimena ir savo sprendimą atsisakyti svaigiųjų gėrimų: „Tai buvo sunkus sprendimas – juk jūs ir patys suprantate, kokios stiprios užstalės tradicijos mano krašte.“

Ved. Violeta Baublienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau