Stilius. Almantas Šinkūnas jaučia Dievo pamoką: neįgali dukra primena, kad gyvenime ne viskas rožėmis klota (su vertimu į gestų k.)

„Kokybiškas gyvenimas dėl savęs“, – drabužių ir interjero dizainerė Jurgita Januškevičiūtė apie tai kalba ne puse lūpų. Jos keturiasdešimtmetis buvo pažymėtas skaudžiomis skyrybomis. Iširo kelis dešimtmečius puoselėta santuoka. Tuo pat metu mirė brolis. Šiandien Jurgita teigia, jog gyvena dėl savęs ir suvokia – praradimai yra kertinis gyvenimo laikas, išmokantis priimti vertybes, suprasti žmogaus laikinumą, tikėjimo prasmes.

Žinoma floristė Inesa Borkovska iki šiol bando suprasti savo mamą, kuri pagimdžiusi dukrą devyniolikos, ja rūpinosi neilgai. Inesą augino seneliai, vaikas buvo saugus, tačiau visada jautė motiniško dėmesio stygių. Iki šiol floristė to negali pamiršti ir tikina, jog savarankiško gyvenimo kelią pati pasirinko pernelyg anksti. Dar mokykloje pagimdžiusi savo sūnų, šiandien Inesa svarsto apie tėvų ir vaikų santykius bei jų įtaką gyvenimo pasirinkimams.

Dramos aktorius Almantas ir choreografas Paulius Šinkūnai atvirai apie savus kelius. Tėvų teikiama laisvė rinktis suteikia sparnus, tačiau ir klampina paieškose. Skiriasi kartos, skiriasi požiūriai į gyvenimo būdą. Tačiau kad ir kokie skirtingi jie būtų, tėvai ir vaikai išlieka vieni kitiems svarbiausi. Ypač kai į vargą tenka žvelgti su humoru.

Su vertimu į gestų k.

Ved. Violeta Baublienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau