Stilius. Arbatos paslaptys, pasaulio sodai ir su kitais nesilyginęs Rolandas Mackevičius (su vertimu į gestų k.)

„Niekada nesupratau, kodėl žmonės ima lankyti būrelius, randa keistų užsiėmimų, jiems tarsi atsiveria čakros’“, – juokais kalba, bet rimtus dalykus daro žinoma drabužių kūrėja Ieva Ševiakovaitė. Kažkada su kolege Jolanta Rimkute Ieva sukūrė žinomą mados vardą „LT identity“ ir pritaikė autentiškas vėliavos spalvas mados kontekstui. O dabar ji – pasukusi į Rytus, baigusi akupunktūros studijas, perpratusi aromaterapiją, susidomėjusi japonų kalba. Gyvenimas ir tempas verčia ieškoti. Ką rado Ieva?

Želdynų dizainerės Rasos Laurinavičienės sode nestinga įdomių dalykų. Nors kažkada, ravėjusi kilometrus runkelių vagų, netikėjo, kad atsiras tarp augalų ir iš to valgys duoną. Šiandien didžiausia savo sėkme ji laiko projektą su natūralistinės sodininkystės grandu olandu Pietu Oudolfu. Ir pati keliauja po pasaulio sodus, kuria nepakartojamas natūralistines aplinkas.

Dar būdamas vaikas Rolandas Mackevičius išmoko džiaugtis viskuo ir nesilyginti su kitais, turėjusiais sotesnę vaikystę. Tačiau gyvenimas nedideliame komunaliniame butelyje, neprestižiniame mikrorajone iki šiol jam kelia tik jaukius prisiminimus. „Labai dažnai tėvams tekdavo sunkiai verstis mėnesio pabaigoje“, – pasakoja pripažintas laidų vedėjas, atverdamas savus požiūrius ir nusiteikimus dėl šlovės, sėkmės ir gyvenimo kokybės.

Ved. Violeta Baublienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau