Klauskite daktaro. Pėdas mėtantis skausmas ir vienintelis efektyvus būdas atsikratyti „gelbėjimosi rato“ – pilvo riebalų

Skauda vienur, o problema – visai kitur: kaip suprasti, kurioje kūno dalyje iš tiesų slypi problema? „Skausmas yra vienas nemaloniausių dalykų pasaulyje ir palaimintas tas, kuris jo nepatyrė“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“ sako gydytojas prof. Alvydas Unikauskas. Tiesa, tokių laimingųjų turbūt – labai mažai. Dažnas yra įsitikinęs: jei skauda kurią nors vietą, ten ir turi slypėti priežastis. O ar kada nors pagalvojote, kad skaudant vieną vietą, priežastis tūnoti visai kitur? Apie tai – vasario 27-osios laidoje.

Ne taip sunku, kaip galvojate: pasak Unikausko, yra vienintelis efektyvus būdas atsikratyti pilvo riebalų. Vasario 27-osios LRT TELEVIZIJOS laidos „Klauskite daktaro“ studijoje – ne tik laidą vedantys gydytojas prof. Alvydas Unikauskas bei Liepa Norkevičienė, bet ir... pripučiamas gelbėjimosi ratas. Pastarasis čia atsidūrė neveltui – šiandien kalbamės apie nepageidaujamo didelio pilvo, jo riebalų atsikratymą. Medikas pasiruošęs išmokyti – ir ne bet ko, o vienintelio efektyvaus būdo atsikratyti pilvo riebalų ir išlaikyti jį plokščią visą laiką. „Ir tai nėra taip sunku, kaip jūs galvojate“, – priduria gydytojas. Visi atsakymai – laidoje.

Ved. A. Unikauskas ir L. Norkevičienė.