Panorama. Kinijoje – nežinomos kilmės viruso protrūkis: įtariama, jis giminingas SARS (su vertimu į gestų k.)

Nors Lietuvos ekonomika sparčiai auga jau beveik dešimtmetį, nedarbas šalyje per praėjusius metus šiek tiek padidėjo, ir yra daugiau nei dvigubai didesnis nei tokiose šalyse kaip Lenkija, Čekija ar Vengrija.

Dvigubai daugiau duobėtų gatvių, neasfaltuoti žvyrkeliai, netvarkomi šaligatviai ir dviračių takai – tokią padėtį savivaldybėms prognozuoja merai, gavę Susisiekimo ministerijos parengtą kelių priežiūros ir plėtros programos sąmatą šiems metams.

Buvęs kandidatas į prezidentus Arvydas Juozaitis Kartų solidarumo sąjungos, kuri anksčiau vadinosi Pensininkų partija, suvažiavime išrinktas jos pirmininku, o sąjunga nuo šiol vadinsis Kartų solidarumo sąjunga-Santalka Lietuvai.

Gausybė tikrintojų, dažnai kelios institucijos tikrina tą patį, už nedidelius pažeidimus taikomos sankcijos, – tuo ūkininkai skundžiasi ne vienerius metus.

Kinijos sveikatos tarnyba skelbia apie keturis naujus susirgimo nuo dar nematyto koronaviruso, tikriausiai giminingo SARS, atvejus.

NATO pademonstravo naujus žvalgybinius dronus.

Donaldą Trumpą per apkaltą gins advokatai-žvaigždės.

Trūkstant vietų darželiuose, Kauno rajono savivaldybė kuria šeimos darželius – pirmuosius Lietuvoje.

Šiltėjantis klimatas keičia žiemos sezono verslininkų kasdienybę. Dėl neiškritusio sniego Lietuvoje veikia tik vienas slidinėjimo centras.

Su vertimu į gestų k.

Ved. Marijus Žiedas.