Klauskite daktaro. 9 žingsniai, sumažinsiantys krūties vėžio riziką: ką padaryti šiandien, kad ši liga aplenktų ateityje?

9 žingsniai, kurie sumažins krūties vėžio riziką. Krūties vėžys – labiausiai paplitusi moterų vėžinė liga Lietuvoje. Tyrimai rodo, kad kasdieniai įpročiai ar gyvenimo būdas turi įtakos šiai klastingai ligai. Tad ką galite padaryti šiandien, kad krūties vėžys jus aplenktų ateityje?

Ką valgyti, kai skauda galvą? Ar žinote kokiu skausmu žmonės skundžiasi labiausiai? Galvos skausmas ir galvos svaigimas – du dalykai, kurių dažniausiai ieškoma internete. Teigiama, kad galvą, dažniau ar rečiau, yra skaudėję bent 90 procentų gyventojų. Jeigu jūs esate vienas iš jų, turėtumėte suklusti, nes šiandien atskleisime kaip paprastais būdais kontroliuoti galvos skausmą. Maistas yra svarbus ne tik jūsų svoriui ar tam, kaip atrodote, jis turi didžiulį poveikį tam, kaip jūs jaučiatės. Galvos skausmo priežastys gali būti įvairios: galvos skausmo priežasčių priskaičiuojama apie 200. Tačiau kartais kovoje su šiuo skausmu gali padėti maistas. Taigi ką valgyti ir ko vengti kai skauda galvą?

Rubrikoje „Kalba vaikai“ – Martyna Matiukaitė atsako į klausimą „kas yra sveikata“.

Ved. Alvydas Unikauskas ir Liepa Norkevičienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau