LRT RADIJO žinios. Prestižinė „Man Booker“ premija už grožinę literatūra atiteko dviems autorėms

Šiandien turėtų paaiškėti, ar Ramūnas Karbauskis traukiasi iš „Valstiečių ir žaliųjų“ frakcijos seniūno posto ir kas jį galėtų pakeisti. Jis yra sakęs, kas ketina dirbti Seimo vadovybėje ir ketintų siekti Seimo pirmininko posto, jei būtų atstatydintas Pranckietis.

Valdžiai siūlant keisti būsto nuomos tvarką, ekspertai sako, kad tai gali padidinti nuomos kainas ir šešėlį. Finansų ministerija siūlo, kad nuomojant daugiau nei vieną būstą reikėtų išsiimti atitinkamą kiekį verslo liudijimų. Tai galiotų ir trumpalaikei, ir ilgalaikei nuomai.

JAV, reaguodamos į Ankaros puolimą prieš kurdų kontroliuojamas teritorijas Sirijos šiaurėje, paskelbė sankcijas dviem Turkijos ministerijoms ir trims ministrams. Prezidento Donaldo Trumpo įsakymu nurodyta atnaujinti muitus Turkijos plienui ir nutraukti derybas dėl prekybos.

Prestižinė „Man Booker“ premija už grožinę literatūra šiemet atiteko dviems autorėms: kanadiečių rašytojai Margaret Atwood už „Liudijimus“ ir anglų rašytojai Bernardine Evaristo už knygą „Mergina, moteris, kita“.

Sportas. Orai. Ved. Aistė Plaipaitė.