LRT RADIJO žinios. JAV prezidentas Donaldas Trumpas reikalauja, kad būtų atskleista informatoriaus tapatybė

Šiandien turėtų paaiškėti, ar Ramūnas Karbauskis traukiasi iš „Valstiečių ir žaliųjų“ frakcijos seniūno posto ir kas jį galėtų pakeisti. Jis yra sakęs, kas ketina dirbti Seimo vadovybėje ir ketintų siekti Seimo pirmininko posto, jei būtų atstatydintas Pranckietis.

Minint Baltosios lazdelės dieną, specialistai atkreipia dėmesį, kad regos negalią turintys vaikai nuo mažens turėtų būti mokomi specialiųjų įgūdžių – brailio rašto, orientavimosi aplinkoje, kompiuterinių technologijų. Aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro direktorė Nerija Moskalionienė teigia, kad benrojo ugdymo mokyklose besimokantys vaikai tokias žinias galės įgyti laikinai atvykę į šį centrą.

Sergamumas gripu ir peršalimo ligomis toliau auga – pasak Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro, praėjusią savaitę registruoti 37 gripo atvejai, 2 vaikai paguldyti į ligooninę. Ankstesnę savaitę užregistruota dvigubai mažiau atvejų.

JAV prezidentas Donaldas Trumpas reikalauja, kad būtų paskelbta informatoriaus, dėl kurio pranešimo apie Trumpo skambutį Ukrainos vadovui buvo pradėtas apkaltos tyrimas, tapatybė ir jis būtų iškviestas liudyti Kongrese.

Vienas iš trijų vaikų pasaulyje arba kenčia nuo nepakankamos mitybos, arba turi antsvorį, skelbiama JT Vaikų fordo UNIFEC ataskaitoje, kurioje atkreipiamas dėmesys, kad bet kuriuo atveju šiems vaikams gresia ilgalaikės sveikatos problemos.

Orai. Ved. Aistė Plaipaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau