LRT RADIJO žinios. Prekybininkai teigia, kad Lietuvos valdančiųjų siūlomas naujas stambios prekybos mokestis atsilieptų kai kurių prekių kainoms

JAV, reaguodamos į Ankaros puolimą prieš kurdų kontroliuojamas teritorijas Sirijos šiaurėje, paskelbė sankcijas dviem Turkijos ministerijoms ir trims ministrams. Prezidento Donaldo Trumpo įsakymu nurodyta atnaujinti muitus Turkijos plienui ir nutraukti derybas dėl prekybos.

Prekybininkai teigia, kad Lietuvos valdančiųjų siūlomas naujas stambios prekybos mokestis atsilieptų kai kurių prekių kainoms. Valdantieji įregistravo siūlymą, pagal kurį mokestį mokėtų tie, kurių mėnesio apyvarta perkopia 2 mln. eurų be PVM.

Šiauliuose ir Panevėžyje užfiksuoti du nauji mirties atvejai nuo erkinio encefalito. Mirė 92 m. moteris ir 79 m. vyras. Abu nebuvo pasiskiepiję. Šiemet Lietuvoje ši liga jau pasiglemžė šešias gyvybes – tai dvigubai daugiau nei pernai.

Vilniuje iš prekybos centro „Europa“ daugiaaukštės aikštelės su automobiliu iškritusi ir stipriai susižalojusi moteris reikalauja 200 tūkst. eurų už patirtą žalą. Moters advokato teigimu, aikštelės valdytojai nesiėmė jokių veiksmų, kad būtų padidintas aikštelės saugumas.

Portugalas Cristiano Ronaldo pelnė 700-ąjį įvartį karjeroje – tai buvo 11 m baudinys Europos čempionato atrankos rungtynėse prieš Ukrainą.

Orai. Ved. Aistė Plaipaitė.