Pasaulio lietuvių balsas

2020.05.18 11:45

Hamburgo lietuviai kartu su „The Roop“ sušoko garsųjį šokį

Ugnė Jonaitytė, LRT.lt2020.05.18 11:45

Šeštadienį milijonai televizijos žiūrovų stebėjo Vokietijoje, Hamburge nacionalinio transliuotojo ARD surengtą alternatyvų konkursą, kuriame „Eurovizijos“ širdžių nugalėtojų titulas atiteko lietuviams „The Roop“. Prieš svarbų vakarą Lietuvos atstovams sėkmės linkėjo ir Hamburge bei jo apylinkėse gyvenantys tautiečiai. 

Prie Elbės filharmonijos, kurioje vyko koncertas, „The Roop“ buvo pasitikti su gėlėmis ir atminimo dovanomis.

„On Fire“ liepsna neblėsta: Hamburgo lietuviai Vaidotą Valiukevičių pasitiko šokdami

„Šokių judesius, stebint pavieniams praeiviams, repetavome jau belaukdami „Eurovizijos“ favoritų. Buvo smagu kartu sušokti pagrindinius judesius ir tai puikiai pakėlė visiems postpandeminę nuotaiką“, – sako Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) pirmininkė, Hamburgo lietuvių bendruomenės narė Dalia Henke.

Ji pabrėžia, kad toks visame pasaulyje išsibarsčiusių lietuvių tarpusavio palaikymas yra stiprybė ir pažymi, kad susitikimas su „The Roop“ nariais buvo išskirtinis, atsižvelgiant į dabartines aplinkybes.

„Taip seniai neturėjome galimybės gyvai susitikti dėl pandemijos draudimų ir esamų suvaržymų visame pasaulyje, nekalbant tik apie keliones“, – komentuoja D. Henke.

LRT.lt primena, kad į alternatyvų „Eurovizijos“ konkursą Hamburge atvykti buvo pakviesti vos 10 iš 41 atlikėjų, šiais metais turėjusių pasirodyti „Eurovizijoje“.

Kaip prieš koncertą LRT sakė „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius, atsidūrę tarp 10-ies pakviestųjų visi grupės nariai jautėsi pakylėtai. Vokietijos televizijos žiūrovų sprendimu, lietuviams atiteko širdžių nugalėtojų titulas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.