Verslas

2015.01.30 14:15

D. Grybauskaitė: smulkusis verslas – Lietuvos ekonomikos stuburas

LRT.lt 2015.01.30 14:15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014" ir pasveikino sparčiausiai augančias smulkiojo ir vidutinio verslo Lietuvos įmones. Pasak Prezidentės, smulkusis ir vidutinis verslas yra Lietuvos ekonomikos stuburas. Būtent šių įmonių vadovai įdarbina žmones Lietuvos regionuose ir svariai prisideda prie valstybės ir savivaldybių biudžetų, puošia savo kraštą ir imasi socialinių iniciatyvų. Šių žmonių sumanumas ir laimėjimai drąsina jaunimą imtis verslo.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014" ir pasveikino sparčiausiai augančias smulkiojo ir vidutinio verslo Lietuvos įmones. Pasak Prezidentės, smulkusis ir vidutinis verslas yra Lietuvos ekonomikos stuburas. Būtent šių įmonių vadovai įdarbina žmones Lietuvos regionuose ir svariai prisideda prie valstybės ir savivaldybių biudžetų, puošia savo kraštą ir imasi socialinių iniciatyvų. Šių žmonių sumanumas ir laimėjimai drąsina jaunimą imtis verslo, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Kviečiu ir toliau išlaikyti augimo pagreitį, stiprinant Lietuvos ekonomikos pagrindus. Privalome būti dar konkurencingesni, inovatyvesni ir išradingesni. Žvelkime globaliai ir sudarykime sąlygas visiems pasaulio regionams atrasti lietuviškus produktus ir paslaugas. Jau turime ne vieną pavyzdį, įrodžiusį, kad tai įmanoma“, – sakė šalies vadovė.

Pasak Prezidentės, tik nuosekliai gerėjančios verslo sąlygos, nykstančios korupcijos ir neskaidrumo apraiškos gali garantuoti stabilų Lietuvos ekonomikos augimą. Šalies vadovė pabrėžė, kad bendros valdžios ir verslo pastangos turi užtikrinti spartų gyvenimo lygio kilimą kiekvienam Lietuvos žmogui.

Šiemet „Gazelių" apdovanojimo ceremonija surengta jau 11 kartą. „Metų gazelės" prizą pelnė ir sparčiausiai augančia 2014-ųjų įmone pripažinta bendrovė „Skaitmeninis pasaulis“. Į šį titulą pretendavo net 3000 smulkiojo ir vidutinio verslo bendrovių.

Renginyje taip pat apdovanotos 10 sparčiausiai augusių Lietuvos regionų įmonių.