Naujienų srautas

Verslas2018.07.25 14:42

„Ryanair“ streikas paveikė ir Lietuvą: atšauktas skrydis į Alikantę

Daliai Airijos pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ darbuotojų trečiadienį ir ketvirtadienį paskelbus streiką, bendrovė atšaukė trečiadienio skrydį iš Kauno į Ispanijos kurortą Alikantę.

Tris šalies oro uostus valdančios valstybės įmonės Lietuvos oro uostai atstovų teigimu, bendrovė nepranešė, kodėl atšaukia skrydį. Kol kas nepranešama, ar bus atšauktas ir ketvirtadienio skrydis į Alikantę.

Visi kiti „Ryanair“ skrydžiai iš Vilniaus, Kauno ir Palangos turėtų vykti pagal tvarkaraštį.

„Ryanair“ lėktuvų įgulų streikas gali sutrikdyti skrydžius į Ispaniją, Italiją, Portugaliją ir Belgiją. Pilotai ir skrydžių palydovai siekia geresnių darbo sąlygų ir didesnių atlyginimų.

Dėl streiko keleiviai negalės tikėtis papidomų komepnsacijų.

„Kai atšaukia skrydį, aviakompanija turi keleiviui turi duoti pasirinkti 3 galimybes: arba atgauti pinigus už bilietus per 7 dienas, arba skrydį kitu maršrutu, arba artimiausią skrydį, kuriame yra vietų. Ar keleiviai gali reikalauti papildomos kompensacijos, kurią numato reglamentas?

Atšaukus skrydį, streikas kol kas yra pripažįstamas kaip ypatinga aplinkybė ir ji atleidžia aviakompaniją nuo kompensacijos mokėjimo. Taigi šiuo atveju kompensacija keleiviams nepriklauso“, – paaiškina Civilinės aviacijos administracijos atstovė Gintarė Žydelienė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi