Verslas

2021.11.26 13:32

Išgraibsčius bilietus į Dua Lipos koncertą, internete pasipylė perpardavinėtojų skelbimai – už du bilietus prašo ir 600 eurų

LRT.lt2021.11.26 13:32

Savaitės pradžioje paskelbus apie pasaulinės populiariosios muzikos superžvaigždės Duos Lipos koncertą Lietuvoje, dauguma bilietų išgraibstyti dar išankstinių pardavimų metu. Vis dėlto internete atsirado perpardavinėtojų siūlymų juos įsigyti brangiau, pavyzdžiui, už du stovimus bilietus prašoma 600 eurų.

Dua Lipa gastrolių „Future Nostalgia" šou birželio 21-ąją dieną vyks pilnutėlėje „Žalgirio" arenoje Kaune. Penktadienį, vos pradėjus viešą prekybą, visi bilietai į vienintelį britų atlikėjos koncertą Baltijos šalyse buvo išpirkti per pusę valandos.

Tai – vienas retų kartų Lietuvos pramogų verslo istorijoje, kai visi bilietai į koncertą didžiausioje šalies arenoje išperkami taip greitai.

Vis dėlto internete galima rasti skelbimų, kuriuose bilietai į superžvaigždės koncertą pardavinėjami beveik keturis kartus didesne kaina. Pavyzdžiui, už stovimą bilietą, kuris išankstinių pardavimų metu kainavo 79 eurus, perpardavinėtojai prašo 300 eurų.

Paskambinus pagal skelbimą internete atsiliepęs vyriškis patikino, kad turi keturis bilietus, o vieno bilieto kaina yra 250 eurų. Paklausus pardavėjo, ar būtų galimybė įsigyti daugiau bilietų, šis perklausė, kokio kiekio reiktų ir išgirdęs atsakymą, kad ieškoma šešių bilietų, patikino: „Tiek turėčiau, kaip tik turiu iš viso 6 bilietus“.

Pasmalsavus, kodėl į žinomos atlikėjos koncertą nenori eiti pats, o parduoda bilietus, pašnekovas akimirką sudvejojo ir atsakė: „Jau nebenoriu“.

LRT.lt susisiekus su kitu bilietų perpardavėju, šis už 2 stovimus bilietus į koncertą paprašė 600 eurų bei į derybas nesileido.

„Žinokite, labai daug žmonių rašinėja ir skambina dėl jų. Tai kol kas tikrai neplanuoju nuleisti kainos“, – sakė pardavėjas.

Vyras tikino galintis bilietus atsiųsti elektroniniu paštu arba atspausdinti ir gyvai paduoti Kaune. Pardavėjo pasiteiravus, ar yra garantijų, kad jis to pačio bilieto neperparduos keletui žmonių, vyras patikino, kad taip tikrai nedarys.

„Nežinau, aš jums galiu garantuoti, kad taip nebus. Aš pats šituos bilietus pirkau sau, bet man nupirko kitus. Aš važiuoju su kita grupe, kur turime nusipirkę sėdimus bilietus ir man šitų nebereikia“, – kalbėjo pardavėjas.

Koncertinį turą dainininkė pradės koncertais Didžiojoje Britanijoje. Iš viso Europoje Dua Lipa surengs 35 pasirodymus, tarp jų ir kitų metų vasarą Lietuvoje vyksiantis šou.

„Labai džiaugiuosi galėdama vėl vykti į gastroles ir pamatyti savo angelus asmeniškai! Kaip nuostabu, kad mes vėl visi šoksime ir švęsime kartu", – savo gerbėjams Lietuvoje sakė Dua Lipa. „Kai kūriau albumo „Future Nostalgia" dainas, įsivaizdavau, kaip jos skambės naktiniuose klubuose, kuriame šoksime su savo draugais. Labai džiaugiuosi, kad mano fantazija pagaliau išsipildys. Nekantraudama laukiu, kada savo dainomis galėsiu pasidalinti su jumis!".

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt