Verslas

2020.04.29 17:00

„Intermedix Lietuva“ atleidžia dar 175 darbuotojus

BNS 2020.04.29 17:00

Iš Lietuvos pasitraukti ketinanti Kaune paslaugų centrą turinti JAV kapitalo informacinių technologijų (IT) medicinoje kūrimo bendrovė „Intermedix Lietuva“ atleidžia dar 175 darbuotojus.

Apie tai bendrovė trečiadienį informavo Užimtumo tarnybą. Anksčiau šiemet ji buvo pranešusi apie 300 žmonių atleidimą.

Užimtumo tarnyba anksčiau BNS nurodė, kad „Intermedix“ darbuotojus atleidžia, nes nutraukia veiklą Lietuvoje.

„Sodros“ duomenimis, šiuo metu „Intermedix Lietuvoje“ dar dirba 257 darbuotojai, vidutinis darbo užmokestis įmonėje siekia beveik 2,2 tūkst. eurų.

Dar neseniai „Intermedix Lietuva“ buvo vienas didžiausių darbdavių Kaune – 2019-ųjų pradžioje įmonėje dirbo apie 800 darbuotojų.

Pernai gruodį bendrovė pranešė, kad keičia veiklos strategiją bei mažina veiklos apimtis Lietuvoje. Tuomet teigta, kad neatmetama galimybė visiškai pasitraukti iš šalies, o pokyčiai vyksta globaliu mastu ir nėra susiję su Lietuvos investicine aplinka ar komandos rezultatais.

„Intermedix Lietuva“ įsteigta 2013-aisiais kaip operacijų centras, aptarnaujantis sveikatos priežiūros ir valstybines įstaigas bei įmones daugiau nei 25 šalyse.

Bendrovė taip pat planavo įsikelti į koncerno SBA antrinės įmonės „Urban Inventors“ verslo centrą „Business Leaders Center“, tačiau šių planų pernai kovą atsisakė.