Verslas

2015.09.30 19:14

Premjero žentas traukiasi iš „Ministerium“

LRT.lt 2015.09.30 19:14

Premjero Algirdo Butkevičiaus dukros vyras Evaldas Vaitasius apsisprendė parduoti jam priklausančias bendrovės „Ministerium“ akcijas, rašoma įmonės pranešime spaudai.

A. Butkevičiaus žentui priklausančios akcijos bus parduotos „Ministerium“ bendrasavininkui Mantui Krasauskui už tą pačią kainą, kurią E. Vaitasius sumokėjo įsigydamas akcijas 2015 metų balandį. Šiuo metu jam priklauso 50 proc.  visų įmonės akcijų.

„Tikiuosi, jog mano pasitraukimas iš akcininkų sugrąžins mano šeimai ramybę, ir padės sustabdyti pačios bendrovės tolesnį žlugdymą, kuris būtų neišvengiamas dėl nuolatinio puolimo viešojoje erdvėje. Kiekvienas žingsnis, kiekviena nauja sutartis ar laimėtas konkursas viešojoje erdvėje būtų linksniuojamas ir kuriamos išgalvotos istorijos jau vien dėl to, jog tarp akcininkų – ir mano pavardė“, – teigė E. Vaitasius.

E. Vaitasius dar kartą pabrėžė, jog nėra ir negali būti jokių faktų, kad įmonė neteisėtai ar neskaidriai galėjo laimėti konkursus.

„Dar kartą pakartosiu: užtarimų savo verslui iš premjero ar jo patarėjų nesame prašę, jokios išskirtinės sėkmės viešuosiuose pirkimuose nesulaukėme – pralaimėjome ir Ūkio ministerijos, ir pačios vyriausybės kanceliarijos skelbtus viešinimo konkursus, o įmonės finansiniai rodikliai anaiptol nėra stebuklingi, palyginus su kitais rinkos dalyviais. (...)Nenoriu būti šios politinės kovos įrankiu, todėl, aukodamas savo šeimos interesus, traukiuosi iš UAB „Ministerium“, – sako E. Vaitasius.