Veidai

2021.09.20 16:34

Edita Mildažytė atsiprašo: „Pati sudaviau baisų smūgį visam savo gyvenimui“

LRT.lt2021.09.20 16:34

Sekmadienį neblaivi prie vairo sustabdyta laidų vedėja Edita Mildažytė pirmadienį LRT.lt atsiųstame laiške atsiprašo visų, kuriuos „nuvylė savo nedovanotinu elgesiu“.

„Sunku kalbėti apie didžiausios viešos gėdos dieną. Atsiprašau visų, kuriuos įskaudinau, įžeidžiau, nuvyliau savo nedovanotinu elgesiu. Šeimos, vaikų ir mamos, visų tų, kuriems nederamas mano elgesio šleifas pakenkė reputacijai, įstaigos geram vardui.

Atsiprašau žiūrovų, kolegų, LRT vadovybės. Suprantu ir labai išgyvenu, kad sukėliau pavojingą situaciją.

Jei galėčiau panaikinti vakar dieną, taip ir padaryčiau... Deja, tai jau yra įvykęs faktas. Už padarytas veikas būsiu nubausta pagal įstatymą, praradau dalies Jūsų meilę ir pasitikėjimą... O tai yra milžiniškas nuostolis..

Suprantu ir pripažįstu, kad pati sudaviau baisų smūgį visam savo gyvenimui. Labai prašau man atleisti“, – rašoma laiške.

LRT.lt primena, kad E. Mildažytė sekmadienį buvo sulaikyta prie vairo apsvaigusi nuo alkoholio ir atsidūrė areštinėje. Jos vairuojamas automobilis sustabdytas Vilniuje, Nemenčinės plente. LRT šaltinių duomenimis, moteriai nustatytas 2,36 promilių girtumas.

„Labai apgailestaujame dėl neatsakingo Editos Mildažytės elgesio. Visuomeninis transliuotojas LRT savo darbuotojams, autoriams, bendradarbiams, prodiuseriams, laidų vedėjams kelia aukštus darbo etikos reikalavimus, todėl tokį neatsakingą elgesį LRT vertina neigiamai.

Spalį portale LRT.lt turėjo startuoti nauja E. Mildažytės pokalbių laida, tačiau paaiškėjus šioms aplinkybėms LRT jas įvertins ir priims sprendimą dėl projekto ateities artimiausiomis savaitėmis. Naujame televizijų sezone E. Mildažytė neveda jokios laidos ir artimiausiu metu tai nėra numatyta“, – teigiama LRT komentare.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt