Veidai

2020.10.24 18:33

Tapinas apie nustatytą COVID-19 infekciją: neturiu žalio supratimo, nuo ko galėjau užsikrėsti

atnaujinta 20.12
Odeta Vasiliauskaitė, LRT RADIJAS, LRT.lt2020.10.24 18:33

Šeštadienį visuomenininkas, žurnalistas Andrius Tapinas patvirtino, kad jam nustatyta COVID-19 infekcija.

„Gyvenimas bus tikrai įdomesnis. Šiandien atėjo koronaviruso testo rezultatas – teigiamas. Dabar reikia sulaukti NVSC specialistų skambučio (labai įdomu, kada jie paskambins), susidėlioti veiksmų planą pagal protokolus, prisiminti visus, su kuo bendravau, padėkoti Viktorui Uspaskichui. Yra reikalų“, – rašė visuomenininkas.

Įraše socialiniame tinkle jis juokavo, kad galbūt taps pirmuoju „covidiniu“ rinkimų nakties laidos vedėju.

Gyvenimas bus tikrai įdomesnis. Šiandien atėjo coronaviruso testo rezultatas - teigiamas. Dabar reikia sulaukti NVSC...

Posted by Andrius Tapinas on 2020 m. spalio 24 d., šeštadienis

Kaip LRT RADIJUI sakė A. Tapinas, jis nenumano, nuo ko užsikrėtė, o pačios ligos simptomai yra, tačiau nelabai stiprūs.

„Aš gal šiek tiek ironiškai padėkojau V. Uspaskichui, nes tikrai neturiu žalio supratimo, nuo ko aš galėjau užsikrėsti, kaip žinia, labai sunku suvokti, kai bendrauji su tiek daug žmonių“, – sako žurnalistas.

A. Tapinas sako, kad bendravimas tokiame darbe – neišvengiamas, todėl dabar svarbiausia informuoti savo kontaktus apie ligą.

„Laikiausi tos normalios socialinės distancijos, bet yra įvairūs renginiai, kuriuose teko dalyvauti, bendrauti su daug žmonių, rinkimų kampanija... Darbas toks, kad tu neišvengiamai bendrauji su žmonėmis, tai kažkur galėjo kažkas užnešti. Turbūt nėra daug prasmės galvoti, kur ir ką sutikai. Tik reikės dabar man susižymėti savo paties kontaktus ir juos informuoti, kad jie izoliuotųsi“, – pasakoja A. Tapinas.

Visuomenininkas LRT RADIJUI sako, kad ligos simptomai buvo netradiciniai ir iš pradžių labiau priminė peršalimą, nei COVID-19

„Simptomai buvo gana tokie netradiciniai, galvojau, kad tai yra peršalimas, bet pradėjo laužyti kaulus, atsirado kosulys, tai labai džiaugiuosi, kad sureagavau taip gana rimtai ir atšaukiau visus savo filmavimus šią savaitę“, – tikina A. Tapinas.

Jis tikino, kad jam nebuvo pakilusi temperatūra, jam nedingo skonio ir kvapo jausmas. Žurnalisto savijauta šiuo metu yra gera, todėl teigiamas testo rezultatas jį nustebino.

Penktadienį visuomenininkas socialiniame tinkle „Facebook“ paviešino vaizdo įrašą, kuriame pasakoja apie COVID-19 testo atlikimą bei patirtis, dėkojo Klaipėdos mobiliojo punkto darbuotojoms.

A. Tapinas vaizdo įraše sakė, kad šiuo metu jis – izoliacijoje.

LRT.lt primena, kad šeštadienį Lietuvoje ir vėl patvirtintas rekordinis COVID-19 atvejų skaičius – 474 atvejai.