Naujienų srautas

Veidai2020.04.23 14:48

Jurgita Jurkutė: kai nepaklausau savo intuicijos, gaunu per nagus

Daugelio mylima aktorė bei televizijos laidų vedėja Jurgita Jurkutė balandžio 23-ąją mini 35-ąjį gimimo dieną. Beje, ši diena ne tik jos gimtadienis, bet ir vardadienis.

„Savo gimtadieniu džiaugiuosi kiekvienais metais, tačiau nesu iš tų, kuri rengia didžiules šventes. Tiesa, su metais noras švęsti atsiranda, tik šiemet karantinas viską pakoregavo savaip. Šiemet gimtadienį minėsiu su savo šeima, su artimaisiais ir bičiuliais šiandien daug bendrauju telefonu“, – portalui LRT.lt pasakoja Jurgita.

35-ojo gimtadienio proga ji sau palinkėtų labiau tikėti ir pasikliauti savo intuicija: „Panašu, kad ji labai stipri. Kai ja kliaujuosi viskas būna gerai, o jei nepaklausau, gaunu per nagus.“

Net ir karantino šeštadieniais Jurgita sveikinasi su televizijos žiūrovais, ji – projekto „Dainuokim kartu“ vedėja, o šių metų pradžioje kino ekranuose pasirodė filmas „Tobulas pasimatymas“, kuriame J. Jurkutė atliko pagrindinį vaidmenį.

Dar prieš filmo premjerą J. Jurkutė yra sakiusi, kad jos pačios tobulas pasimatymas vis dar tęsiasi: „Gyvenu šeimoje, kurią kuriame kiekvieną dieną. Dabar visi pasimatymai, taip pat šventės yra mano, Ryčio ir Kornelijos.“

J. Jurkutė išsiskiria savo atvirumu pasauliui ir žmonėms. Ji nevengia atvirai kalbėti apie sunkius gyvenimo periodus ar motinystės džiaugsmus.

Gimę tą pačią dieną. Jurgita Jurkutė
Gyvenimo spalvos. „Carito“ savanore tapusi Jurgita Jurkutė: gyventi noriu „pilna koja“, o tam reikia padirbėti
Gyvenimas. Edita Mildažytė. Jurgita Jurkutė. Marijus Mikutavičius.
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi