Naujienų srautas

Veidai2019.05.16 18:08

Izraelio supermodelis Bar Refaeli „Eurovizijoje“ prabilo apie savo lietuviškas šaknis

Tel Avive šią savaitę vykstančio „Eurovizijos“ dainų konkurso viena vedėjų – visame pasaulyje garsi moteris, supermodelis Bar Refaeli.

33-ejų izraelietės dalyvavimas šioje šventėje vadinamas didele konkurso rengėjų sėkme – jos vardas tikrai pritraukia dar daugiau dėmesio, ypač tose valstybėse, kuriose „Eurovizija“ mažiau domimasi.

Net ir ant konkurso atidarymo oranžinio kilimo prieš keletą dienų buvo juokaujama, kad Bar visus aplink domina kur kas labiau, nei visi kiti konkurso vedėjai, kurie Izraelyje irgi yra žvaigždės.

„Ar bandžiau su ja pabendrauti? Prie jos neįmanoma prieiti“, – juokėsi Jurijus Veklenko.

Tačiau panašu, kad su lietuviu B. Refaeli išties gali būti įdomu pabendrauti. Ketvirtadienio vakarą vyks antrasis konkurso pusfinalis, o popiet surengta paskutinė jo generalinė repeticija.

Jos metu, padainavus Jurijui, į sceną žengė B. Refaeli ir paskelbė žinią arenoje susirinkusiai publikai.

„Aš esu pusiau lietuvė. Norėčiau sakyti, kad tai mano geresnė pusė, bet tada gal mano vyras pyktels“, – nusijuokė gražuolė, ištekėjusi už Izraelio verslininko Adi Ezros.

Abu Bar tėvai gimė ir užaugo Izraelyje, tačiau seneliai yra kilę iš Lietuvos ir Lenkijos.

„Eurovizijoje“ kilmės tema ypač akcentuojama – konkursą remia fondas, tiriantis genealoginius medžius, tai buvo pasiūlyta ir konkurso dalyviams.

Jurijus tokia galimybe nepasinaudojo, tačiau apie kitus atlikėjus atskleista daug įdomių faktų. Pavyzdžiui, pernykščio konkurso laimėtoja Netta turi pusantro procento airiško kraujo, o prieš kelerius metus konkursą laimėjusi danė Emmelie de Forest yra garsios Izraelio aktorės Gal Gadot dvyliktos eilės pusseserė.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi