Tavo LRT

2018.12.21 19:41

„Ką po darbo?“ A. Valinskas: kelionė svetur nereiškia, kad tai – atostogos

„Miške kompiuterio niekur nepasidėsi, todėl tikrasis poilsis ten ir yra“, – sako LRT TELEVIZIJOS laidos „Auksinis protas“ vedėjas Arūnas Valinskas. Jo teigimu, išvykęs svetur, atostogas baigia viešbučio kambaryje – drauge vežasi kompiuterį ir dirba.  

Laidų vedėjas A. Valinskas tikina, kad laisvo laiko darbo dienomis praktiškai neturi, nes darbas nenormuotas.

„Grįžti iš filmavimo ir jau pakeliui važiuojant smegenys įsijungia į kūrybinį režimą. Dažniausiai dėl to ir priekaištauja žmona, ji sako: „Tu esi namie, bet tik kaip astralinis kūnas – tavęs nėra.“ Tikras poilsis būna arba žvejyboje, arba tolimoje kelionėje“, – kalba A. Valinskas.

E. Genio/LRT nuotr.

Anot jo, net ir poilsiaudamas su savimi vežasi kompiuterį. „Laisvą laiką skiriu medžioklei ir, žinoma, buriavimui. Išplaukus – tik vanduo, vėjas, burės ir draugai. Jei suskaičiuočiau, tai, ko gero, per visus metus daugiausia dienų tenka atiduoti buriavimui, nors medžioklei ir grybavimui taip pat jo skiriu pakankamai daug.“

Laidų vedėjas A. Valinskas kalba, kad net ir viešėdamas svetur randa laiko darbams: „Kelionė į kitą užsienio šalį visiškai nereiškia, kad tai yra atostogos. Dažniausiai tam skiriu pirmas 2 dienas, o po to būnu kambaryje ir dirbu.“

E. Genio/LRT nuotr.

Pasak A. Valinsko, miške, bokštelyje, kompiuterio niekur nepasidės, todėl ten – tikrasis atotrūkis nuo darbų ir rutinos.

„Grįžęs namo, visų pirma, įsijungiu televizorių ir užsikaičiu valgyti. Knyga, kompiuteris, televizorius – visas laisvalaikis“, – tikina jis.

Parengė Viktorija Juškauskaitė.