Naujienų srautas

Tavo LRT2018.11.30 20:01

„Du balsai – viena širdis“ dalyviai Simona ir Kipras: negalvojame, kaip nupirkti žiūrovą

„Mes su Kipru jau laimėjome, nes iš pradžių sakiau jam, kad galime eiti į projektą, bet su ta sąlyga, kad neiškrisime pirmi“, – portalui LRT.lt sako S. Nainė. Šeimų duetuose jiedu dainuoja drauge su sūnėnu Kipru, kuris pasakoja spėjęs susižavėti scena: „Ji nuostabi. Tokių dar nebuvau matęs, todėl man patinka, geras jausmas užlipti.“

Projekte „Du balsai – viena širdis“ S. Nainė ir Kipras spėjo pelnyti tiek žiūrovų, tiek komisijos palankumą. Anot jų, į šeimų duetus atėjo su kitu tikslu.

E. Genio/LRT nuotr.

„Mes visai negalvojome, ar mus palaikys, ar ne. Atėjome su tikslu ir žinute, kad man ir Kiprui būtų smagu, dainuotume tokias dainas, kokias norime. Mes negalvojome, kaip nupirkti žiūrovą. Repertuare turime visokių dainų – paprastų, užsienietiškų ir tokių, kurių klauso tokie vaikai kaip Kipras“, – aiškina S. Nainė.

Prakalbus apie kūrinius, Kipras tikina, kad iš visų jųdviejų pasirodymų jam labiausiai įsiminė pirmasis kartas: „Man asmeniškai patiko mūsų daina „I Wanna Dance With Somebody“. Tai buvo mano pirmas kartas ant scenos.“

S. Nainė išskyrė kitus kūrinius: „Man labai patiko „Pienė“. Todėl, nes pradžioje buvo tik fortepijonas ir vokalas. Mums akomponavo Deivydas Zvonkus.“ Atlikėja priduria, kad jei pateks į finalą, šį kūrinį būtinai pakartos.

J. Auškelio/LRT nuotr.

„Taip pat man patiko ir Katy Perry daina „Roar“. Nors atrodo, kad viskas paprasta, bet tikrai nebuvo lengva“, – sako ji.

„Du balsai – viena širdis“ iš dalyvių reikalauja daug laiko, S. Nainė ir Kipras pripažįsta, kad šiek tiek nukentėjo darbai.

„Man sunkiausia, kai per projektus nukenčia mano darbas ir reikia pasivyti, nes turime gerai apgalvoti pasirodymus“, – kalba S. Nainė.

E. Genio/LRT nuotr.

Kipras šmaikštauja, kad jam visai negaila paaukotų valandų: „Man nukenčia mokykla, bet dėl to aš nesiskundžiu.“ Abu sutinka, kad nors ir sunkiai viską spėja, tačiau džiaugiasi galimybe dalyvauti projekte.

Anot S. Nainės, jei iš tiesų laimės – tikrai nuriedės viena kita ašara: „Finalą žiūrėsime su giminaičiais, jie mus palaiko. Jei taip atsitiktų, manau, kad šiek tiek paverktume. Mes su Kipru jau laimėjome, nes iš pradžių sakiau jam, kad galime eiti į projektą, bet su ta sąlyga, kad neiškrisime pirmi.“

Daugiau – įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą