Naujienų srautas

Tavo LRT2018.10.17 12:30

B. Dambrauskaitė kulinarinėje laidoje pasirodė su anūke – gamino eklerus

Kulinariniame šou „Mano mama gamina geriau!“, kurį lydi geriausios emocijos ir trykšta motiniška meilė, pasirodys estrados legenda Birutė Dambrauskaitė su anūke Laura. Žinoma moteris pasakos, kad gamindama nekalba telefonu, neskaito, nes bijo sudeginti patiekalus. Ji įsitikinusi – reikia daryti vieną darbą ir tik į jį koncentruotis.  

Šįkart varžysis dvi žinomos dainininkės: Birutė Dambrauskaitė su anūke ir Dileta Meškaitė-Kisielienė su mama. Kuri komanda verta nugalėtojų titulo, spręs virtuvės guru Romas Zakarevičius. Vienas garsiausių Lietuvos virtuvės specialistų, paragavęs pagamintų patiekalų, turės pasakyti, kas šį vakarą laimėjo.

Pirmą kartą savo gyvenime B. Dambrauskaitė gamins kartu su anūke. Komanda darys firminius B. Dambrauskaitės eklerus. Pagaminti šį desertą komanda turės per 25 minutes.

Laidos stop kadras

Taip pat kulinarinius įgūdžius demonstruos grupės  „Queens of Roses“ Dileta Meškaitė-Kisielienė su mama Jolanta. Laidos vedėjas Martynas Starkus primins dainininkės kulinarinį „šedevrą“ – batoną, suteptą uogiene. Jį dainininkė gamindavo mamai tada, kai buvo vaikas. „Prisimenu aš galvodavau, kokia mama patenkinta, kaip jai skanu. Visada su šypsena, dukra atneša pusryčius“, – vaikystės emocijas prisimins „Queens of Roses“ narė.

Ji su mama gamins bulvių košę su rytietišku vištienos troškiniu. „Aš labai mėgstu gaminti. Tai yra mano hobis, poilsis. Bet kodėl taip greitai, per 25 minutes?“ – klaus D. Meškaitė-Kisielienė. Įdomu, kaip joms seksis ir kaip patiekalą įvertins R. Zakarevičius?

„Mano mama gamina geriau!“ trečiadieniais 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.LT.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi