Tavo LRT

2018.04.13 21:17

LRT.lt žurnalistas nominuotas konkurse „Lietuvos spaudos fotografija 2018“

LRT.lt2018.04.13 21:17

Penktadienį paskelbti konkurso „Lietuvos spaudos fotografija 2018“ finalistai ir nominantai. Tarp jų – ir LRT.lt žurnalistas Vytenis Radžiūnas. Jo fotografija tarp nominantų išrinkta kategorijoje „Kariuomenė“.

2018 m. gegužės mėnesį konkurso paroda bus eksponuojama Vilniaus rotušėje.

Konkurso „Lietuvos spaudos fotografija 2018“ finalistai ir nominantai abėcėlės tvarka:

„Naujienos“: Vidmantas Balkūnas, Robertas Dačkus, Ramūnas Danisevičius, Orestas Gurevičius (nominantas), Julius Kalinskas (nominantas), Paulius Peleckis (nominantas), Olga Posaškova (nominantas), Justinas Stacevičius.

„Gyvenimas“: Lukas Balandis, Kęstutis Čepėnas, Ramūnas Danisevičius, Valentinas Pečininas, Paulius Peleckis (nominantas), Vytautas Pilkauskas, Andrius Repšys, Asta Sabonytė, Justinas Stacevičius (nominantas), Vladas Ščiavinskas (nominantas), Virgilijus Usinavičius, Saulius Žiūra (nominantas).

„Portretas“ (rėmėjas Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija): Dainius Dirgėla, Augustas Četkauskas (nominantas), Augustas Četkauskas (nominantas), Dmitrijus Matvejevas, Marius Morkevičius, Domantas Pipas, Stasys Povilaitis (nominantas), Martynas Sirusas, Laura Vansevičienė, Saulius Žiūra (nominantas).

„Europos Metai“ (rėmėjas Europos Komisija): Ramūnas Danisevičius, Vytautas Daraškevičius, Tomas Griškevičius, Petras Malūkas (nominantas), Valentinas Pečininas (nominantas), Paulius Peleckis, Andrius Repšys, Virgilijus Usinavičius (nominantas).

„Kultūra ir pramogos“: Lukas Balandis, Vidmantas Balkūnas, Ramūnas Danisevičius, Marius Morkevičius (nominantas), Paulius Peleckis (nominantas), Greta Skaraitienė, Justinas Stacevičius (nominantas), Mantas Stankevičius, Dmitrijus Matvejevas, Laura Vansevičienė (nominantas), Saulius Žiūra.

„Diplomatija“ (rėmėjas Užsienio reikalų ministerija): Edvard Blaževič (nominantas), Paulius Peleckis, Domantas Pipas, Justinas Stacevičius (nominantas).

„Kariuomenė“ (rėmėjas Krašto apsaugos ministerija): Augustas Četkauskas, Ieva Budzeikaitė (nominantas), Vladimiras Ivanovas, Karolis Kavolėlis (nominantas), Alfredas Pliadis, Vytenis Radžiūnas (nominantas).

„Sportas“: Augustas Četkauskas, Augustas Četkauskas (nominantas), Žygimantas Gedvila, Elijus Kniežauskas (nominantas), Rolandas Parafinavičius, Valentinas Pečininas, Justinas Stacevičius, Mantas Stankevičius (nominantas), Rokas Tenys, Domantas Umbrasas.

„Gamta ir jos apsauga“: Vidmantas Balkūnas, Kęstutis Čepėnas, Eugenijus Kavaliauskas (nominantas), Elijus Kniežauskas, Paulius Lileikis, Stasys Povilaitis (nominantas), Andrius Repšys (nominantas), Vladas Ščiavinskas, Saulius Žiūra.

„Fotopasakojimas – Reportažas“ (rėmėjas Nacionalinė žurnalistų kūrėjų asociacija): Vidmantas Balkūnas (nominantas), Eimantas Genys, Tadas Kazakevičius (nominantas), Valentinas Pečininas.

„Spindesys“: Gediminas Bartuška, Anatolijus Jakimovas, Laima Kavaliauskaitė, Marius Morkevičius, Valentinas Pečininas, Dainius Ščiuka (nominantas), Kęstutis Žilionis (nominantas).