Tavo LRT

2021.06.21 11:39

„Duokim garo!“ – speciali Joninių nakties transliacija iš Nidos

LRT.lt2021.06.21 11:39

Kaip ir kasmet, laida „Duokim garo!“ kviečia kartu pasitikti trumpiausią metų naktį ir švęsti Jonines Nidos prieplaukoje ir prisiminti mūsų ilgaamžes tradicijas, kupoliavimą ir būrimą iš žolelių, vainikų pynimą ir plukdymą, iki ryto negęstančius Joninių laužus, dainas ir šokius, kurių visi taip pasiilgome.

Koncerto programoje – daug smagių Joninių dainų ir šokių, į sceną kils vietiniai, nidiškiai kolektyvai: „Aušrinė“, „Giedružė“, „Joldija“, „Kalnapušė“, smagieji „Šeduvos bernai“ ir „Gatunkas“, amžinai jūrą įsimylėję „Mingė“, improvizaciją „Kupolė“ ekspromtu atliks Žemyna ir Donis.

Kaip visada, laidos kūrybinė grupė koncerto žiūrovus ketina nustebinti maloniomis staigmenomis: smagiame Joninių šėlsme dalyvaus netgi liaudies muzikos atlikėjai iš Vengrijos ir lietuviškas kankles netikėtai pamilusi Japonijos ambasadoriaus Lietuvoje Shiro Yamasaki žmona Yuko Yamasaki.

Koncertą ves tradicinis laidos vedėjų trejetukas: Loreta Sungailienė, Asta Stašaitytė ir Stanislovas Kavaliauskas.

Labai laukiamai švento Jono nakčiai susitikime trečiadienį, birželio 23-ąją, 21.30 val., Nidos prieplaukoje ir tiesiogiai per LRT TELEVIZIJĄ.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.