Tavo LRT

2020.06.27 09:00

Į LRT TELEVIZIJOS eterį grįžta populiarusis pokalbių šou „Vakarėja“ su Martynu Starkumi

LRT.lt2020.06.27 09:00

Nuo birželio 27 d. į LRT TELEVIZIJOS eterį grįžta muzikinių pokalbių šou „Vakarėja“ su Martynu Starkumi.

Jau šio šeštadienio vakarą žiūrovų laukia nuotaikinga laida, kurioje savo istorijomis dalysis aktorius Giedrius Savickas, dainininkė Jurga Šeduikytė, grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius ir vienas žinomiausių pasaulio sopranų, operos solistė Asmik Grigorian.

Taip pat skambės daug geros muzikos, o linksmą nuotaiką studijoje palaikys profesionalaus improvizacijos teatro „Kitas kampas“ aktoriai.

„Šį sezoną laida bus intensyvesnė, labiau banguojanti ir su dar daugiau geros nuotaikos. Be to, žiūrovai išvys atnaujintą, dar gražesnę ir didesnę studiją. Ypač džiugina gyvai grojančių ir nuotaiką kuriančių muzikantų grupė.

„Kitas kampas“ aktoriai taip pat vietoje ir laiku. Tai išties puikus vasariškas projektas – būtent tai, ko ir reikia karštuoju metų laiku“, – sako „Vakarėja“ vedėjas M. Starkus apie antrajam sezonui į LRT eterį grįžtantį didelio pasisekimo sulaukusį pokalbių šou.

Martynas pripažįsta, kad rengiant tokią laidą vasarą laukia ir papildomi iššūkiai – pasikviesti į svečius žiūrovų mylimus aktorius ar dainininkus vasarą sudėtingiau, nes jie visi be galo užimti žmonės.

„Labai pasisekė, kad Asmik buvo Lietuvoje. Dar praėjusiais metais ji žadėjo ateiti į svečius, tačiau sutrukdė darbai. Šiemet visgi pavyko suderinti darbus ir dalyvavimą „Vakarėja“ laidoje“, – apie laidos filmavimo užkulisius kalba M. Starkus.

„Vakarėja“ vedėjas sako tikintis, kad laida patiks tiek mažiesiems, tiek ir brandiems žiūrovams. Mėgstantys įdomius pokalbius išgirs, kaip šiandien gyvena žinomi Lietuvos žmonės, bus galima pasijuokti iš netikėtų improvizacijų, pasiklausyti geros muzikos.

„Vakarėja“ – jau šį šeštadienį, birželio 27 d., nuo 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ.