Tavo LRT

2020.02.07 09:15

Jau šį šeštadienį sužinosime visus „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finalo dalyvius

LRT.lt2020.02.07 09:15

Vasario 8 d., šeštadienį, LRT transliuos antrąjį „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos „Pabandom iš naujo!“ pusfinalį. Šeštadienio vakarą ir paaiškės, kurie keturi atlikėjai prisijungs prie vietą finale jau užsitikrinusių Aistės Pilvelytės, „The Roop“, Rūtos Loop ir KaYra.

Dėl teisės pasirodyti finale antrajame pusfinalyje varžysis aštuoni atlikėjai: MEANDI, Petunija, Germanas Skoris, Monique, Rokas Povilius, Monika Marija, Andy Vaic ir „The Backs“. Dainininkė Evgenya Redko, taip pat turėjusi pasirodyti šiame pusfinalyje, pranešė dėl sveikatos problemų iš „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos pasitraukianti.

Antrojo pusfinalio dalyvių pasirodymus komentuos ir vertins LRT populiariosios muzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys, dainininkė, vokalo dėstytoja, grupių „Empti“ ir „Pieno lazeriai“ vokalistė Giedrė Kilčiauskienė, kompozitorius, aranžuotojas, trombonininkas, įvairių muzikos projektų bendraautoris Jievaras Jasinskis, prodiuseris, elektroninės muzikos kūrėjas ir atlikėjas, LATGA atstovas Leonas Somovas, pianistė, žurnalistė, kultūros laidų ir renginių vedėja Gerūta Griniūtė.

Laidos transliacijos metu balsuoti už labiausiai patikusią dainą žiūrovai gali skambindami arba siųsdami trumpąsias žinutes telefono numeriu 1669 (kaina – 0,60 Eur). Laidos pabaigoje, susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, jie bus paversti euroviziniais balais. Keturi dalyviai, sulaukę geriausio įvertinimo, keliaus į finalą.

Kas Lietuvai atstovaus gegužės 12–16 dienomis Roterdame, Nyderlanduose vyksiančioje didžiojoje „Eurovizijoje“ paaiškės vasario 15 dieną nacionalinės atrankos finalo metu. Finalas vyks Žalgirio arenoje, jį tiesiogiai transliuos LRT.

„Eurovizijos“ nacionalinės atrankos „Pabandom iš naujo!” antrojo pusfinalio transliacija per LRT TELEVIZIJĄ, LRT RADIJĄ ir LRT.lt portalą – vasario 8 d. nuo 21.00 valandos.

Populiariausi