Sportas

2012.08.13 11:43

Vilniaus Rotušės aikštėje pirmadienį vakare bus pagerbti visi olimpiečiai

LRT.lt 2012.08.13 11:43

Pirmadienį vakare Vilniaus Rotušės aikštėje vyks iš Londono grįžtančių olimpinių medalininkų – penkiakovininkės Lauros Asadauskaitės, kanojininko Jevgenijaus Šuklino, imtynininko Aleksandro Kazakevičiaus, boksininko Evaldo Petrausko – sutikimas ir visų olimpiečių pagerbimas.

Pirmadienį vakare Vilniaus Rotušės aikštėje vyks iš Londono grįžtančių olimpinių medalininkų – penkiakovininkės Lauros Asadauskaitės, kanojininko Jevgenijaus Šuklino, imtynininko Aleksandro Kazakevičiaus, boksininko Evaldo Petrausko – sutikimas ir visų olimpiečių pagerbimas. Renginyje planuoja dalyvauti ir jau anksčiau į Lietuvą grįžusi plaukikė Rūta Meilutytė.

Sportininkų sutikimą Vilniaus oro uoste ir Vilniaus Rotušėje tiesiogiai transliuos LRT. Transliacijos pradžia – 21 val.

Iš viso Lietuvos rinktinė iš olimpiados grįžo su penkiais medaliais – dviem aukso, vienu sidabro ir dviem  bronzos. Aukso medalius iškovojo plaukikė R. Meilutytė ir penkiakovininkė L. Asadauskaitė, sidabrą – kanojininkas J. Šuklinas, bronzą – imtynininkas A. Kazakevičius ir boksininkas E. Petrauskas.

Lietuva pagal medalių skaičių tarp 205 šalių užėmė 34-ąją vietą ir aplenkė tokias šalis kaip Kanada, Norvegija, Švedija, Meksika, Indija, Belgija, Suomija.