Naujienų srautas

Sportas2026.07.09 07:33

Jakučionis įtrauktas į „Bucks“ sudėtį NBA vasaros lygoje

LRT.lt 2026.07.09 07:33
00:00
|
00:00
00:00

Lietuvos rinktinėje tik praėjusią savaitę oficialiai debiutavęs Kasparas Jakučionis jau netrukus gali apsivilkti naujosios savo komandos – Milvokio „Bucks“ – marškinėlius.

„Bucks“ oficialiai paskelbė sudėtį NBA vasaros lygai. 19 žaidėjų sąraše yra ir K. Jakučionio pavardė.

Pirmosios „Bucks“ rungtynės numatytos liepos 11 d. naktį Lietuvos laiku. Jose „Bucks“ susitiks su buvusiu K. Jakučionio klubu – Majamio „Heat“.

Tiesa, kol kas neaišku, ar 20-metis vilnietis žais Vasaros lygoje nuo pat pirmųjų rungtynių. Jis dar liepos 5 d. rungtyniavo su Lietuvos rinktinės marškinėliais pralaimėtose rungtynėse Bolonijoje.

„Bucks“ taip pat žais rungtynes liepos 13, 14 ir 16 dienomis. Po pirmųjų 4 rungtynių bus sudaryta bendra turnyro lentelė ir keturios geriausios komandos pateks į pusfinalio etapą.

Primename, kad birželio pabaigoje K. Jakučionį „Heat“ išmainė į „Bucks“. Lietuvis tapo NBA žvaigždės Giannio Antetokounmpo mainų dalimi.

2025 metų NBA naujokų biržoje 20 šaukimu pasirinktas K. Jakučionis debiutiniame NBA sezone sužaidė 53 rungtynes. Lietuvis per 17,8 minutės vidutiniškai rinko po 6,2 taško, 2,6 atkovoto kamuolio ir 2,6 rezultatyvaus perdavimo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi