Sportas

2019.03.01 23:54

Griūtimi pažymėtame bėgime Šerkšnienė užfiksavo Lietuvos rekordą ir užtikrintai pateko į finalą

LRT.lt 2019.03.01 23:54

Pirmosios dienos Lietuvos sportininkų startus Europos uždarųjų patalpų lengvosios atletikos čempionate Glazge (Škotija) sėkminga nata pažymėjo bėgikė Agnė Šerkšnienė. Nors antrojo 400 m pusfinalio bėgimo finišo tiesiojoje įvyko sportininkių griūtis, tai neturėjo įtakos nuo besivejančių varžovių atsiplėšusiai A. Šerkšnienei, kuri distanciją įveikė per  52,33 sek ir bėgime užėmusi 2-ąją vietą pateko į finalą. Sportininkės užfiksuotas rezultatas rungtyje – naujas Lietuvos rekordas.

Distancijos metu lietuvė demonstravo užtikrintą tempą ir visų pusfinalio varžybų metu išlaikė antrąją poziciją. Lietuvei iš paskos bėgusi italė Ayomide Folorunso finišo tiesiojoje kluptelėjo ir taip kartu pristabdė kitas dvi pirmąsias bėgikes besivijusias sportininkes.

Verta pažymėti, jog mūsų šalies atstovė varžėsi stipriausiame pusfinalio bėgime, kuriame buvo ir trys iš keturių bėgikių, užfiksavusių geriausius šio sezono rezultatus rungtyje. 

Iš trijų pusfinalio bėgimų tiesiogiai į finalą pateko po dvi greičiausias bėgikes. Rytoj finale nuo 22:10 val. varžysis šešios bėgikės. Varžybas stebėkite tiesiogiai per LRT PLIUS kanalą ir LRT.lt portale. 

Dieną šeštame atrankos bėgime iš septynių dalyvavusi 31-erių lietuvė distanciją įveikė per 53,14 sek. ir užėmė antrą vietą. Tai atvėrė kelią į rungties pusfinalį.

Šiemet sportininkė bėgo ir greičiau – vasario viduryje ji pasiekė antrą rezultatą uždarose patalpose per visą savo karjerą – 52,75 sek.