Naujienų srautas

Sportas2019.01.21 14:52

Oficialu: R. Kurtinaitis grįžta į „Chimki“

LRT.lt 2019.01.21 14:52

Pirmadienį Maskvos srities „Chimki“ savo internetiniame puslapyje paskelbė, kad atleido trenerį Georgios Bartzoką ir į jo vietą paskyrė Rimą Kurtinaitį.

Lietuvio sutartis galioja iki sezono pabaigos su galimybe ją pratęsti.

„Sprendimas keisti trenerį sezono viduryje yra labai sudėtingas, ypač dėl įtempto rungtynių tvarkaraščio, kai reikia sužaisti dvi ar tris rungtynes per savaitę. Tačiau situacija komandoje reikalavo pokyčių. Rimas Kurtinaitis yra aukšto lygio, patyręs specialistas, kuriame nereikės laiko pritapti prie komandos, nes jis jau žino klubą iš vidaus.

Patys geriausi klubo istorijos puslapiai yra susiję su Kurtinaičio vardu. Paskutinius metus mes palaikėme draugiškus ryšius su juo. Mes esame įsitikinę, kad Kurtinaičio atėjimas į klubą padės pasiekti klubo dar sezono pradžioje užsibrėžtus tikslus“, – klubo pranešime cituojamas „Chimki“ vadovas Pavelas Astachovas.

58 metų krepšinio specialistas Maskvos klube dirbo penkerius metus – nuo 2011 iki 2016 metų.

Įdomu, kad visai neseniai Sporto arbitražo teismas priteisė R. Kurtinaičiui net pusės milijono eurų kompensaciją iš „Chimki“. Tai buvo kompensacija už dviem metais anksčiau nutrauktą sutartį.

Palikęs „Chimki“ lietuvis pusantrų metų treniravo tuometį „Lietuvos rytą“, atvedė komandą iki praėjusių metų LKL finalo, tačiau dar prieš jį pasirodė gandai, kad R. Kurtinaitis klube po sezono nebedirbs. Tai išsipildė ir jį pakeitė Dainius Adomaitis. 

Šį sezoną R. Kurtinaitis netreniravo jokios komandos.

„Chimki“ ekipa šį sezoną Eurolygoje po 19 turų turi 7 pergales – viena mažiau nei Kauno „Žalgiris“.

Sausio 31 dieną rusai žais rungtynes namuose su „Žalgiriu“, o šiuo metu yra pralaimėję du susitikimus iš eilės. Artimiausias Eurolygos rungtynes „Chimki“ žais sausio 25 dieną namie prieš „Bayern“.  

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi