Naujienų srautas

Sportas2018.12.07 10:40

Š. Jasikevičius po stulbinančio pasirodymo prieš „Olympiacos“: tai vyriškiausia šios komandos pergalė

„Tai yra vyriškiausia mūsų pergalė šį sezoną“, – net neabejojo „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius po pergalės prieš Pirėjo „Olympiacos“.

„Ši pergalė yra fantastinė, – sakė Š. Jasikevičius. – Vyriškiausia pergalė, kurią tik esame pasiekę su šia komanda. Turime dvi gynybines sistemas. Pirmoji tikrai nedirba. Šiais metais ji nefunkcionuoja. Pakoregavome šiandien ir planą B, ir planą C. Žaidėjų atsidavimą pamatėme rungtynių antroje pusėje. Žinoma, per galvą kirto ir neplanuoti varžovų tritaškiai“

Š. Jasikevičius džiaugėsi, kad antroje rungtynių pusėje „Žalgiris“ rado savo vedlį – Nate‘ą Woltersą. „Pakeitėme gynybos sistemą, suradome vedlį, – kalbėjo Š. Jasikevičius. – Visi trys įžaidėjai slogiai žaidė pirmoje rungtynių pusėje. Tačiau Nate‘as sužaidė puikiai antrąją pusę“

Pasak Š. Jasikevičiaus, kiekviename sezone reikia išmokti perlaužti rungtynes. „Ypač, kai viskas yra prieš tave, -pabrėžė treneris. – Tikiuosi, kad ir toliau gerinsime žaidimą“.

„Kiekviena mūsų klaida buvo nubausta tritaškiais, – pirminė jis. –  Pirmą pusę „Olympiacos“ nepadarė nė vienos klaidos. Reiškia, mūsų gynybinė agresija neegzistavo. Viskas prasidėjo trečiajame kėlinyje nuo B. Davieso atsakomybės prisiėmimo svarbiuose momentuose. Be to, šiandien mums padėjo ir fanai. Nuo jų man net ausį pradėjo skaudėti, nesu tokio garso girdėjęs nuo praėjusių metų playoff‘ų. Galbūt senstu, gal todėl tą ausį ir skauda“.

Problema, pasak Š. Jasikevičiaus, yra tame, kad šiauriečiai lietuviai ilgai užsivedinėja: „Reikėjo anksčiau užsivesti“. 

Š. Jasikevičius pabrėžė, kad antroje rungtynių pusėje jį džiugino fantastinė gynyba: „Visi krenta dėl kamuolio. Tai suteikia daug energijos puolimui. Mes privalome gintis, privalome gynyboje išarti parketą kiekvienose rungtynėse“.

Treneris taip pat negailėjo gerų žodžių M. Grigoniui. „Jis pradėjo suprasti mūsų sistemą, – sakė Š. Jasikevičius. – Jis atėjo iš juodos į baltą. Ispanijoje žaidžiama visai kitaip. O ten jis prabuvo ketverius metus. Jam reikia laiko, bet neriekia juo abejoti. Niekada nereikia abejoti žmonėmis, kurie rimtai dirba“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi