Naujienų srautas

Sportas2018.11.24 21:31

I. Vinkšnaitė – Europos jėgos trikovės čempionė

LRT.lt 2018.11.24 21:31

Septyniolikmetė Ieva Vinkšnaitė iškovojo aukso medalį Kaune vyksiančiame Europos jėgos trikovės jaunučių, jaunimo ir atvirajame čempionate. Jaunimo 84 ir daugiau kilogramų svorio kategorijoje kovojusi lietuvė surinko 427,5 taškus ir aplenkė rusę Anna Vozmilovą ir trečioje vietoje likusią lenkę Wiktoria Zalesinska, sakoma pranešime spaudai.

I. Vinkšnaitės treneris Audrius Vosylius žurnalistams sakė, kad tai yra pirmas tokio lygio iškovotas aukso medalis.

„Pasiruošimas buvo tikrai intensyvus. Teko sudalyvauti dviejuose moterų galiūnų konkursuose, o paskui jau pradėjome ruoštis čempionatui. Labai džiaugiuosi, kad viskas praėjo sklandžiai ir išvengėme traumų, o šiandien galime džiaugtis šia neeiline pergale“, – teigia A. Vosylius.

Pergale džiaugėsi ir Lietuvos jėgos trikovės federacijos Prezidentas Antanas Jodauga, kuris sakė, kad Ievos medalis yra labai geras čempionato startas.

„Ypač smagu, kad pirmąją varžybų dieną mūsų šalies atstovė pasidabino aukso medaliu. Tai yra didelis įvertinimas mūsų šaliai. Šioje svorio kategorijoje kovojo daug pajėgių merginų, bet Ieva įrodė, kad yra stipriausia Europoje“, – sako A. Jodauga.

Vos prasidėjęs Europos jėgos trikovės čempionatas nestokojo malonių siurprizų, vos per pusę dienos pagerinti trys Europos ir du pasaulio rekordai. Svorio kategorijoje iki 57 kilogramų aukso medalį iškovojo pasaulio rekordą pagerino suomė Fanny Lamminen, kuri pritupimo su štanga rungtyje iškėlė 160 kilogramų.

Pasaulio rekordą pagerino ir britė Lucy Robinson, kuri „mirties kėlimo“ rungtyje išrovė štanga su 145,5 kilogramo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi