Naujienų srautas

Sportas2018.11.23 22:46

Š. Jasikevičius: tikiuosi, pralaimėjimų serija nekirs komandai per galvą

Kauno „Žalgirio“ komandai namų arenos sienos lieka užkeiktos. Rekordiškai daug klydę kauniečiai pralaimėjo jau ketvirtas rungtynes savoje aikštėje ir apskritai trečią mačą paeiliui. Nepaisant to, vyriausiasis kauniečių treneris Šarūnas Jasikevičius po rungtynių bandė ieškoti pozityvių dalykų. 

Maskvos srities „Chimki“ 83:84 ekipai pralaimėtose Eurolygos rungtynėse Š. Jasikevičiaus auklėtiniai padarė rekordinį šį sezoną klaidų kiekį – kamuolį prarado net 21 kartą.

Būtent šis statistikos aspektas ir buvo vienas pagrindinių Š. Jasikevičiaus pasisakymo po rungtynių akcentų.

„Labai sunku laimėti rungtynes, kai prarandi 21 kamuolį. Taip pat buvo pernelyg daug nelogiškų sprendimų“ , – teigė Š. Jasikevičius.

„Apskritai tai buvo labai sunki savaitė, per tris dienas žaidėme antrą kartą ir vėl pralaimėjome. Tačiau aš kalbėsiu pozityviai. Esame arti geriausių Europos komandų, patys turime gerą komandą, kuri dar nemoka laimėti. Esame gerame kelyje ir tikime savimi. Tikiuosi, kad pralaimėjimai komandai nekirs per galvą“, – pažymėjo jis.

Tiesa, netrukus treneris ištarė ir keletą kartesnių žodžių savo auklėtinių atžvilgiu, tačiau pavardes įvardinti vengė – skirtingai nei po rungtynių Maskvoje, kai apgailestavo negalintis įžiebti ugnelės Edgaro Ulanovo žaidime.

„Tie kurie kreipia dėmesį į sisteminius dalykus – mano pastabas – eina į priekį, o kiti eina tik blogyn. Turiu dvylika žaidėjų su kuriais žaidžiu – ateis laikas ir mes surasime rotaciją, galbūt išgausiu iš žaidėjų tai ko noriu. Dabar gerai žaidžiame tik 20-30 min, bet žaidžiant su Europos grandais to nepakanka. Viena pergalė gali įnešti daug gerų dalykų ir mes galime šokti į viršų, bet tos pergalės negalima laukti, negalima jos melsti. Reikia eiti ir pasiimti ją patiems. Pasiimti prieš stipresnius varžovus, su kuriais žaidžiame kiekvieną savaitę“, – savo monologą tęsė Š. Jasikevičius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi