Naujienų srautas

Sportas2018.11.21 14:47

Ką mėgsta Pasvalio krepšininkai: kryptys, kurias rinktųsi atostogoms

LRT.lt 2018.11.21 14:47

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandoje, kaip ir kasmet, rungtyniauja ne vienas legionierius iš kelių skirtingų šalių.

Šįmet su būriu lietuvių rungtyniauja ir žaidėjai iš Latvijos, Nyderlandų, Nigerijos bei Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV), o tinklalapis „bcpienozvaigzdes.lt“ tęsia kiek artimesnę pažintį su visais ekipos nariais.

Praėjusį kartą „bcpienozvaigzdes.lt“ aiškinosi, kokius patiekalus mėgsta komandos krepšininkai ir trenerių personalas, o šį kartą klubo nariai įvardijo ir savo svajonių kryptis keliaujant.

Europos atostogų kryptys komandoje domina vienintelį trenerio asistentą Virginijų Sirvydį, kuris atsakė, jog jo mėgstamiausia šalis keliauti yra Ispanija.

„Kanarai, Tenerifė su šiltu oru ir puikiu maistu“, – savo pasirinkimą aiškino specialistas.

Išskirtinis tarp apklaustųjų buvo ir gynėjas Yannickas Franke, kuris mėgstamiausia savo atostogų kryptimi įvardijo Egiptą. Nyderlandų rinktinės gynėjas buvo vienintelis komandoje, kuris savo pasirinkimu nurodė Afrikos valstybę.

„Labai noriu pamatyti piramides“, – šyptelėjo Y. Franke.

Du žaidėjai savo svajonių kryptimi nurodė Jungtines Amerikos Valstijas (JAV). Tarp tokių – Ivars Žvigurs ir Karolis Petrukonis. Tiesa, I. Žvigurs nurodė konkrečiai miestą, kuris jį itin žavi. Latvis pabrėžia, kad jam visuomet norisi aplankyti Niujorką.

„Tai – visai kitas pasaulis“, – pasakojo I. Žvigurs.

„JAV, mano galva, yra tikrai neribotų galimybių šalis“, – savo pasirinkimą aiškino K. Petrukonis.

Originalus šioje temoje buvo komandos kapitonas Gytis Sirutavičius, kurį itin žavi Balio salos kryptis. „Tiesiog visiška egzotiška, gražu, šilta ir daug romantikos“, – argumentavo snaiperis.

Tuo metu Tomas Galeckas ir Vytautas Šulskis kelionei rinktųsi Australiją, Tomas Lekūnas bei komandos vyr. treneris Gediminas Petrauskas – Indiją, Emmanuelis Omogbo Tailandą, o klubo fizinio rengimo treneris Mantas Valčiukaitis – Japoniją.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi