2018.11.06 20:54

„Lietkabelis“ Čempionų lygoje nugalėjo ambicingą Dižono JDA komandą

LRT.lt, ELTA2018.11.06 20:54

Krepšinio klubų Čempionų lygos penktojo turo rungtynėse C grupėje antradienį Panevėžio „Lietkabelis“ namuose 78:62 (13:10, 16:12, 21:22, 28:18) nugalėjo Dižono JDA (Prancūzija) ekipą.

Aikštės šeimininkai po dviejų kėlinių pirmavo 29:22, po trijų – 50:44, o paskutiniame ketvirtyje atitrūko nuo varžovų ir šventė užtikrintą pergalę. 39-ąją min. komandas skyrė 18 taškų (75:57).

Antrąją pergalę iškovojusiam „Lietkabeliui“ (2 pergalės/3 pralaimėjimai) 16 taškų pelnė Simas Jasaitis, 12 – Jamaras Wilsonas, po 11 – Saulius Kulvietis ir Dominikas Mavra.

Dižono ekipoje (1/4) 13 taškų surinko Gavinas Ware`as (9 atk. kam.), 12 – Ryanas Pearsonas, 8 – Obi Emegano.

Panevėžiečiai taikliau metė dvitaškius ir tritaškius bei laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 37-26

Prancūzijos klubas, kaip ir „Lietkabelis“, iki prasidedant rungtynėms savo sąskaitoje turėjo po vieną laimėjimą – abi komandos pranoko Nimburko ČEZ. Vietiniame čempionate JDA rikiuojasi 4 vietoje – 5 laimėjimai ir 3 nesėkmės. Tokį pat santykį „Betsafe–LKL“ čempionate turi ir „Lietkabelis“.

„Lietkabelio“ treneris-skautas Algimantas Bružas prieš rungtynes būtent ir išskyrė G. Ware`o pasirodymą. JDA vyriausiasis treneris Laurent Legname dažnai rotuoja savo žaidėjais – žaidžia 9 krepšininkai ir dauguma ant parketo praleidžia po 24–26 minutes. Rezultatyvumu išsiskiria būtent G. Ware‘as – 14,3 taško. Taip pat  – Alexandre‘as Chassangas (12,5 tšk.) ir Davidas Holstonas (11,3 tšk.), kurie Panevėžyje nesužaidė rezultatyviai.

Kitas rungtynes Panevėžio klubas žais lapkričio 13 dieną išvykoje su Atėnų AEK (Graikija) komanda.