2018.08.26 13:22

M. Salahas kelia „Liverpool“ į „Premier“ lygos viršūnę, „Manchester City“ prarado pirmuosius taškus

15min.lt2018.08.26 13:22

„Liverpool“ klubo sėkmingas sezono startas tęsiasi. Šeštadienį vykusiose „Premier“ lygos 3-ojo turo rungtynėse Jurgeno Kloppo auklėtiniai namuose 1:0 pranoko „Brighton & Hove Albion“. Tuo tarpu Anglijos čempionų titulą ginantis „Manchester City“ klubas prarado pirmuosius taškus. Šeštadienį vykusiose pirmosiose turo rungtynėse Josepo Guardiolos auklėtiniai tik lygiosiomis 1:1 svečiuose sužaidė su į elitą tik šiemet sugrįžusiais „Wolverhampton Wanderers“.

57-ąją minutę šeimininkus kiek netikėtai į priekį išvedė gynėjas Willy Boly. Vaizdo kartojimas parodė, kad kamuolys į čempionų vartus įskriejo nuo prancūzo rankos, bet mačo arbitras Martinas Atkinsonas taisyklių pažeidimo nefiksavo.

Visgi „vilkai“ džiaugėsi vos 12 minučių, o tuomet Ilkay'us Gundoganas sėkmingai perdavė kamuolį į baudos aikštelę ir „Man City“ naujokas Aymericas Laporte galingu smūgiu galva rezultatą išlygino.

Tai buvo vos antrasis praėjusį sezoną antrąjį Anglijos ešeloną „Championship“ laimėjusio klubo taškas pirmenybėse. Titulą ginantis Mančesterio klubas turi 7.

Kadangi titulą ginantis „Manchester City“ prarado pirmuosius taškus žaisdamas su „Wolves“, Liverpulio ekipa su 9 taškais tapo vienvalde pirmenybių lydere.

Tai buvo trečioji Mersisaido ekipos pergalė šį sezoną.

23-ąją minutę šeimininkai pasinaudojo svečių gynybos klaida, perėmė kamuolį ir po Roberto Firmino perdavimo Mohamedas Salahas išvedė „Liverpool“ į priekį.

Braitono ekipa turi 3 taškus ir žengia dvylikta.