Sportas

2018.08.09 22:32

J. Mačiulio karjeros kelias krypsta į Graikiją

DELFI.lt 2018.08.09 22:32

33-ejų metų puolėjas Jonas Mačiulis atsidūrė Atėnų AEK klubo akiratyje. Kaip praneša graikų portalas SDNA, pokalbiai tarp krepšininko atstovų ir klubo vadovų jau įsibėgėjo. 

Informuojama, kad artimiausiu metu derybos gali būti baigtos, tačiau SDNA portalas pažymi, kad J. Mačiulis turės susitaikyti su realybe, kad naujoji jo alga bus gerokai mažesnė, nei ankstesniais sezonais.

Atėnų komanda, kurią treniruoja italas Luca Banchi, praėjusį sezoną laimėjo FIBA Čempionų lygos turnyrą. Ateinantį sezoną AEK taip pat žais tame pačiame turnyre ir varžybas pradės vienoje grupėje su Panevėžio „Lietkabeliu“.

Praėjusį sezoną Lietuvos rinktinės puolėjas pradėjo Madrido „Real“ gretose, tačiau ten nebegaudavo žaidimo laiko ir Ispanijos sostinę paliko.

Karjerą jis pratęsė Krasnodaro „Lokomotiv“ komandoje Rusijoje, tačiau pasibaigus sezonui šioje ekipoje lietuvis nebeužsiliko.

Kurį laiką J. Mačiulio pavardė buvo siejama su Kauno „Žalgiriu“, tačiau Lietuvos čempionai pratęsė sutartį su toje pačioje pozicijoje rungtyniaujančiu Edgaru Ulanovu.

Pats lietuvis tikino karjerą norintis tęsti Eurolygoje, tačiau kol kas norimų pasiūlymų iš elitinės lygos klubų nesulaukė.