2018.05.17 10:35

Europos lygos finale – A. Griezmanno spindesys ir „Atletico“ triumfas

DELFI.lt2018.05.17 10:35

Europos lygos turnyras pasiekė finišo tiesiąją – finale Lione Madrido „Atletico“ 3:0 (1:0) pranoko „Marseille“ ir iškovojo Europos lygos trofėjų.

Daug žadanti „Marseille“ rungtynių pradžia prancūzams pranašumo nesuteikė.

Maža to, 21 min. siaubinga klaida gynyboje suteikė auksinį šansą „Atletico“ puolimo lyderiui Antoine Griezmannui. Po prasto vartininko sprendimo ir grubios gynėjo klaidos kamuolį prie baudos aikštelės linijos gavęs prancūzas atsidūrė vienas prieš „Marseille“ vartininką Steve'ą Mandandą ir jį lengvai pergudravo – 1:0.

Po pertraukos 49 min. tas pats Griezmannas „Marseille“ pasiuntė į gilų nokdaudą – preciziškai tikslus smūgis kaire koja vėl nepaliko jokių vilčių vartų sargui, o Madrido klubas priekyje jau – 2:0.

80 min. puikų šansą turėjo Konstantinos Mitroglou – jo smūgis galva į tolimąjį vartų kampą vos nepasiekė tikslo: kamuolys atsitrenkė į virpstą.

Bet likus 2 min. iki rungtynių pagrindinio laiko pabaigos „Atletico“ kapitonas Gabi įtvirtino solidžią ispanų klubo pergalę.

„Atletico“ Europos lygos taurę iškovojo po 6 metų pertraukos ir dviejų nesėkmingų bandymų Čempionų lygos finale.

Iškovojusi Europos lygos taurę Madrido „Atletico“ pelnė vietą kito sezono Čempionų lygoje.

Rungtynių rezultatas

„Marseille“ 0:3 „Atletico“

21 min. [0:1] Antoine Griezmannas

49 min. [0:2] Antoine Griezmannas

89 min. [0:3] Gabi